Кабмин установил доплату к зарплатам чиновников, которые оформляют субсидии

4
13

originalКабмин одобрил решение установить доплату работникам местных администраций, которые задействованы в процессе оформления субсидий.

Как передает БизнесЦензор, соответствующее решение было принято на заседании Кабмина в среду, 9 ноября.

“Решение принято”, – сказал премьер-министр Владимир Гройсман.

Как пояснила, представляя документ, первый заместитель министра социальной политики Ольга Крентовская, документом устанавливается стимулирующая надбавка для работников местных администраций в связи с повышением нагрузки в период активного назначения субсидий. Как сообщалось, накануне премьер-министр Владимир Гройсман заявлял, что надбавка к зарплатам работников органов социальной защиты, которые занимаются оформлением субсидий на оплату жилищно-коммунальных услуг, составит 50% оклада.

 

Источник:

http://biz.censor.net.ua/n14983

4 КОМЕНТАРІ

 1. ганьба редакції пологівських вістей… чому порушуються мої права в отриманні новин державною мовою? чому до цих пір новини викладаєте російською??? мало того що в редакції цензура та ще й порушуєте мої права

  • Доброго дня, шановний Зп! Дякуємо за “компліменти”, проте ваші зауваження не доречні. Ваших прав ми не порушуємо. Публікації в газеті і на сайті ми виставляємо українською. Російською мовою інколи потрапляють публікації у стрічку новин лише на сайті, якщо вони з інших джерел. Публікуємо мовою оригіналу з посиланням на джерело, це не заборонено ніяким законом. Нічиїх прав ми не порушуємо і не збираємося цього робити. Щодо цензури, то поясніть, будь ласка. Якщо якийсь ваш коментар не пропустили, то не ображайтеся. Якщо там лайка або нічим не підтверджена інформація про інших осіб, то так, тоді ви потрапили під “цензуру”. Анонімно чи під ніком “Зп” багато хочеться написати, чи не так? А зареєструватися і під справжнім ім’ям написати не кожен зможе. Анонімно усі герої і ви теж!)))

  • Оуч борці за права підтягнулись. Цікаво ви в повсякденному житті також винятково українською розмовляєте?
   Хочу вам нагадати, що ви коли цю новину коментували знаходились у ГЛОБАЛЬНІЙ мережі інтернету. У вас була, та є можливість, отримувати новини будь якою мовою. На УСЬОМУ просторі мережі. Вам ніхто інтернет одним сайтом “Пологівських вістей” не обмежив. Комп’ютер з підключеним інтернетом це вам не телевізор за часів совєтів з 1 телепередачею.

   Права однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут