Кабмін з 1 січня переведе всі пенсійні справи в електронну форму

0
9

Пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання.

385043444

З 1 січня 2017 року уряд планує перевести всі пенсійні справи в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання або роботи.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал. Віце-прем’єр зазначив, що у вересні уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного фонду, яка передбачає перехід на новий рівень обслуговування громадян.

“Ми починаємо цей процес поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть нам можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання або роботи, як це є зараз”, – підкреслив віце-прем’єр.

За словами Розенка, кожна працююча людина буде мати доступ до свого пенсійній справі і зможе спостерігати за накопиченнями. Нагадаємо, 31 жовтня в уряді повідомили, що Кабінет Міністрів зараз працює над вирішенням “щодо осучаснення пенсій”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут