Гроші поділено. Кому вони дістануться?

0
30

HnhvdTK5Минулої п’ятниці відбулася шістнадцята сесія Пологівської міської ради сьомого скликання, на розгляд якої винесли 42 питання. Депутат Л.Г.Стасова виступила з пропозицією внести до розгляду й питання «Про застосування електронної системи закупівель товарів, видів послуг Прозоро», рішення по якому прийняли на сесії міської ради у вересні.

«Якщо ми не зменшимо поріг суми на закупівлі товарів, послуги та виконання робіт, нас звинуватять у розкраданні міського бюджету», – заявила вона.

З 22 присутніх депутатів пропозицію Л.Г.Стасової підтримало лише 12, внаслідок чого питання на розгляд не винесли. Проте пояснення міського голови Ю.А.Коноваленка зняли в залі напругу й переконали, що повертатись до прийнятого рішення нема потреби.

Подальша робота сесії проходила в спокійному руслі. Депутати ухвалили звіт про виконання міського бюджету Пологівської міської ради за дев’ять місяців по доходах у сумі 27 млн. 993 тис.413 грн. та видатках – 20 млн. 148 тис. 791 грн., а також у частині виконання спеціального фонду міського бюджету по доходах 984 тис. 293 грн. та видатках – 7 млн. 613 тис.788 грн. У порівнянні з минулим роком надходження до бюджету зросли на 6 млн. 838 тис. 489 грн., що дозволило внести приємні зміни у ряд міських програм та розподілити додаткові кошти.

Зокрема, внесені зміни до програм, які стосуються капітального ремонту житлового фонду, благоустрою та розвитку міста, утримання автомобільних доріг загальноміського значення, ремонту дорожнього покриття прибудинкових територій, фінансової підтримки «Житло-Сервісу», міськводоканалу.

Виділені кошти на капітальні ремонти водопровідних мереж та споруд міськводоканалу. В першу чергу на найбільш на аварійних водоводах по вул. Ульянова, Червоній, щоб зменшити втрати та поліпшити якість води. Передбачені видатки й на утримання каналізаційних мереж та споруд водовідведення. Залишається лиш гадати, в якому стані перебувають мережі в інших районах області, якщо пологівські входять до трійки кращих.

Депутати дали згоду компенсувати з міського бюджету пільгові перевезення автомобільним транспортом на міських маршрутах, загальна сума компенсацій складає 592 тис. грн. З цього приводу від деяких депутатів надійшли цілком резонні пропозиції, чи не впровадити досвід інших міст, де відмовились від послуг перевізників, придбали автобус і здійснюють перевезення  пільговиків?

З додаткових коштів депутати виділили гроші на ремонт приміщень райвідділу поліції, міських дитсадків, на встановлення металопластикових вікон раді ветеранів, ін.

Розглянули також земельні питання, які стосувалися поновлення договорів оренди, передачі земельних ділянок у власність.

У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради О.В.Закарлюка, котрий прозвітував про свою роботу в раді та поспілкувався з депутатами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут