Хоробрі серця неможливо зупинити

0
1

IMG_1264У Вільнянському медіаклубі  гімназії  “Світоч” видали  книгу під такою назвою. Видання містить фото загиблих бійців та короткі інформаційні статті про них.

Цей альбом нещодавно подарував редакції газети “Пологівські вісті”  волонтер Вадим Сопільняк. До книги-посвяти загиблим землякам- запоріжцям, які віддали своє життя за мир та спокій на рідній землі, увійшли прізвища пологівців Артема Корнєва, Романа Соловйова, Дмитра Шингура.

0001Дмитро Шингур (21.07.1981 р. — 24.06.2014 р.), капітан, штурман вертолітної ланки, загинув  24 червня 2014 року   близько 17.00 під Слов’янськом, в районі гори Карачун, у збитому гелікоптері, який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру, з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення АТО. Залишилися дружина та двоє дітей.

Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Похований у селі Кінські Роздори.

0003

Роман Соловйов (9.03.1994 р. — 29.08.2014 р.) старший солдат, загинув під час виходу з оточення поблизу міста Іловайська. Із 5 років проживав у Чапаєвці (нині Воскресенка), потім виховувався в дитячих  будинках Бердянська та Запоріжжя. Сирота.

Служив у 93-ій окремій механізованій бригаді — в/ч А1302, у Дніпропетровській області,  у складі 6-го армійського корпусу Збройних сил України.

На будівлі навчального корпусу Запорізької школи-інтернату “Світанок” урочисто відкрили меморіальну дошку, якою увіковічено пам’ять її колишнього випускника Романа Соловйова. Волонтери ГО “Волонтерський рух Пологівщини” відвезли у Чапаєвський НВК дошку пам’яті загиблому солдату.

Указом Президента України нагороджений орденом “За мужність ” ІІІ ступеня (посмертно). Похований у селі Воскресенка.

0002Артем Корнєв (12.05.1991 р. — 29.10.2014 р.) старший матрос, командир відділення у 1-му батальйоні морської піхоти. О 13.00 29 жовтня 2014 року  російські збройні формування обстріляли смт. Талаківку, що в 19 км від Маріуполя, 152-мм артилерії та РСЗВ “Град”. Снарядами накрило бронемашину морських піхотинців, яка вибухнула. Артем втратив обидві ноги, і в дуже важкому стані був доставлений до лікарні в місті Маріуполі. Близько 19.00 він помер у лікарні. Залишились батьки та брат.

5 грудня в Пологівській гімназії “Основа” відбулося відкриття меморіальної таблички випускнику цього навчального закладу Артему Корнєву.

Указом Президента України нагороджений орденом “За мужність ” ІІІ ступеня (посмертно). Похований у місті Пологах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут