День толерантності по-пологівськи: поважати один одного! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1

16 листопада відзначається День толерантності. З’явилася ця дата в 1995 році за ініціативою ЮНЕСКО в результаті ухвалення Декларації принципів терпимості.15095650_1610483732580065_7337933859566851670_n

Мова йде, насамперед, про взаємоповагу різних світових культур, релігій і традицій, а також про терпимість до способів прояву власної індивідуальності кожної окремої людини. Поважати особливості свого народу і терпимо ставиться до обрядів і самобутності всього людства – до цього закликає ООН, тоді більшість суперечок і війн на планеті підуть у небуття.IMG_2317

Ми, українці, мабуть, найбільше зараз прагнемо, щоб наші права, свободу вибору, національні традиції поважали усі інші жителі планети і, насамперед, східні сусіди. Тож цього дня усі, в тому числі і пологівці, говорили про взаємоповагу, терпиме ставлення один до одного.

У Пологах відбулася вулична акція, ініціатором проведення якої став відділ освіти, молоді і спорту РДА. Разом з освітянами цю акцію провели працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і волонтери районної організації Товариства Червоного Хреста України. Вони, озброївшись, гарним настроєм і посмішками, дарували пологівцям повітряні кульки, брошурки і листівки з психологічними порадами, розповідали про основні принципи толерантності і закликали жити з добром, любов’ю і повагою. На обличчях перехожих, звичайно, з’являлися посмішки.

Цього ж дня пологівці, зокрема, заступник голови РДА Ірина Півень і головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Ангеліна Устименко побували у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де розповіли вихованцям про гарні манери, подарували приємні подарунки: повітряні кульки, кольоровий картон і папір, викройки – заготовки для майбутніх подушечок «смайликів». Діти залюбки надували кульки та розповідали, як бути толерантними. Кожен вигадував, який «смайлик» буде на його подушечці і кому подарує такий сувенір.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка та Ангеліни Устименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут