День морської піхоти – свято і для військових, і для пологівців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1

Учора, 16 листопада, в Україні відзначали свято еліти української армії – День морської піхоти. Для пологівців це свято стало рідним, як ті морські піхотинці, які базуються в нашому районі. Тож, звичайно, привітали військових з їхнім професійним святом. Ще й як привітали! Такий концерт «збацали», що хлопці стоячи аплодували, підсвічували запальничками, підмахували прапорцями і навіть підтанцьовували!IMG_2670

Завітали пологівці до них великою компанією. Приїхали волонтери-самооборонівці, представники влади і артисти. Привезли велику кількість різноманітних смаколиків від пологівських господинь (пирогів, вергунів, тортиків і т.д.), а ще дитячих поробок, малюнків, листів і листівок, які школярі Пологівщини виготовляли спеціально, щоб привітати морських піхотинців.

З професійним святом військові приймали вітання від заступника голови РДА Ірини Півень, голови громадської організації «Пологівська самооборона» Олега Коломойця, самооборонівця і депутата районної ради Вадима Слісаренка. Багато теплих побажань прозвучало від них та інших учасників заходу на адресу солдатів, але найголовнішими були бажання миру і скорішого повернення додому.

Шквал позитивних емоцій викликав кожен виступ пологівських артистів. Чарували своїми голосами вокалісти Владислава Сумеріна, Олександр і Олеся Білаї, Тетяна Ковальчук, Вікторія Товстоног, Марія Діденко. Вони співали сучасні українські пісні, які дуже сподобалися військовим. Виступи наших зірок навіть записували на відео на телефони, щоб потім знову і знову переглядати. Чарівні, граційні учасниці танцювального колективу «Квітень» виконали не одну хореографічну композицію для хлопців. У кожному слові ведучих Олександра Заворочая і Марії Діденко звучали побажання щастя, здоров’я, кохання…

А юний волонтер Юрчик Устименко, він постійний учасник усіх поїздок до військових, поки тривав концерт, обійшов усіх хлопців, вручив їм дитячі поробки – кораблики і державні прапорці. Кожен йому з великою повагою потис руку. Росте патріот на Пологівщині, яким пишаються вже зараз. Серед військових він свій, його люблять і завжди чекають у гості.

Пологівцям, дійсно, вдалося подарувати морським піхотинцям свято – щиро, позитивно, емоційно, по-сімейному тепло. Це незабутня зустріч і для них, і для кожного, хто приїхав у гості, і навіть для кошенятка, яке живе у хлопців і уважно спостерігало за виступами.

Від військових виступив майор Владислав Таран, він подякував усім учасникам святкового концерту і пологівцям.

– Кожен з вас нам бажав скорішого повернення додому. У солдатів, можна вважати, є дві домівки – там, де живуть усі рідні, і там, куди повертаються після боїв. Раніше з полю бою ми поверталися в палатки, а тепер завдяки пологівцям у нас з’явилася надійна друга домівка. І ми вдячні за таку підтримку, дружнє ставлення і постійну допомогу, – сказав Владислав Дмитрович.

А домівку солдати облаштовують поступово. За два тижні вони звели нові стіни у приміщенні, облаштували душову кімнату. Тепер збираються зводити пічки, щоб можна було обігрівати приміщення не буржуйками. Самооборонівці підшукали майстра, який допоможе скласти пічки. Роботи у військових ще багато, процес триває.

Після святкового концерту фотографувалися на згадку з морськими піхотинцями і ще довго спілкувалися. Вдалося створити родинну атмосферу, адже чорних беретів пологівці давно прийняли в свою районну сім’ю.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут