«Благословенна будь ота стежина, що привела до школи на поріг»

0
3

NIK_6481

Під шкільними вітрилами дитинства летить у майбутнє Новокарлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, що відсвяткувала 11 листопада 2016 року свій 120-річний ювілей з дня заснування.

Це один із навчальних закладів району для якого характерними є високий творчий потенціал учнів та педколективу, відповідальність та вимогливість до своїх обов’язків і процесу навчання, ввічливість і толерантність, дружні стосунки з батьками. На свято були запрошені почесні гості, серед них люди, які небайдужі до життя школи, до її проблем, до майбутнього. Гості звернулися до присутніх з вітальним словом із закликом любити Україну, рідне село, школу і завжди залишатися людяними. Крім теплих зичень, грамот і подяк, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків: Крупський Артур Євгенійович, голова Пологівської РДА та Покутній Олександр Петрович, голова Пологівської районної ради подарували лазерний принтер, Дудка Олександр Іванович, народний депутат України VІІ скликання подарував школі багатофункціональний  лазерний принтер 3 в 1.

Не оминули увагою школу та також подарували різні подарунки: депутат Пологівської районної ради, генеральний директор ГДК «Мінерал» Тимошенко В. В., голова Інженерненської сільради Кошель Н. К., помічник генерального директора по зв’язкам з громадськістю ГДК «Мінерал» Корольов В. Л., радник голови Пологівської райради Малиш М. П., головний спеціаліст відділу освіти, молоді т а спорту Коваленко О. В., голова районної організації голова районної організації профспілки працівників освіти Мовчан З. А., головний редактор газети «Пологівські вісті» Лісова І. С., директор Інженерненської ЗОШ І – ІІІ ст. Кириченко Ю. М., директор Новофедорівської ЗОШ І – ІІ ст. Бандурка С. В., страховий експерт Пологівського району  Горобець В. М., приватний підприємець Литвиненко В. І., приватний  підприємець Арап В. В., ветерани педагогічної праці  Литовченко Н. М., Хижня Л. П., батьківський комітет школи на чолі з Фомичевою Т. Л., майстер цеху «Добра глина» Урсул Н. П., сільський бібліотекар Капустян Л. В.

Хвилями спогадів полинули всі учасники свята в далекі часи і з вдячністю згадали колишніх вчителів, подякувавши за мудрі уроки життя. Кожен учасник свята вийшов з надією на щасливе, мирне майбуття, сподіваючись, що завжди щедрим зорепадом радість падатиме в дитячі долоні.

Адміністрація  та колектив школи щиро дякує гостям, батькам та всім, хто завітав на свято за увагу, вітання та щедрі подарунки.

 

 

Колектив  школи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут