Благодійний марафон для учасників АТО зібрав майже 100 тисяч гривень

0
28

На рахунок благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України наразі поступило 97,1 тисяч гривень. До допомоги демобілізованим бійцям долучилися практично всі міста та райони області.

ато-3

Найбільшими благодійниками стали аграрії Чернігівського району – СВК «Світанок» та фермерське господарство № 999 (по 15 тис. грн.), ЗМКБ «Прогрес» (10 тис. грн.), фермерське господарство «Колос» (5 тис. грн.), фонд «Милосердя і здоров’я» (5 тис. грн.), трудовий колектив центру соціального обслуговування м. Мелітополь (1,4 тис. грн.).

Організатори сподіваються на активнішу позицію великого та середнього бізнесу та нагадують, що благодійний марафон проводиться з метою вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції, вшанування українських воїнів – учасників АТО на сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності держави.

Телемарафон триватиме до Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня. Направити кошти можна на спеціальний рахунок «Товариства ветеранів АТО Запоріжжя», реквізити якого вказано на головній сторінці веб-порталу облдержадміністрації.

Підсумки марафону планується підбити в урочистій обстановці в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара.

Управління у справах преси та інформації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут