120 км трас, 150 танків – назвали ціну закону про ошуканих вкладників (інфографіка)

1
4

Відшкодування вкладникам, які постраждали від зловживань у сфері банківських та фінансових послуг, ляжуть на плечі українських платників податків.

Про це йдеться в інфорграфіці УкрМедіаЦентру Реформ.

“Президент і парламент допомогли вкладникам банку “Михайлівський”. Нам, платникам податків, це може коштувати 1,2 мільярда гривень.

Як це трапилося? Парламент ухвалив, а президент підписав закон, за яким у вкладників є можливість отримати компенсацію з Фонду гарантування вкладень, хоч договори вони підписували не з банком, а з “фінустановою”. Це коштуватиме 1,2 мільярда гривень, оскільки виплати здійснюватиме фонд, який паралельно намагатиметься через суд стягнути кошти з власників банку”, – пояснюють експерти.

735441_1_w_590

До прикладу, за ці гроші держава могла побудувати 120 км магістральних доріг з “нуля”, або модернізувати 150 танків “Булат” для завдань у зоні АТО. Або утеплити 240 багатоповерхових будинків.

Закон про захист ошуканих вкладників Верховна Рада прийняла 15 листопада.

Джерело: http://gazeta.ua

1 коментар

  1. Нормально. Хтось поживився, а нашими грішми розрахувались. Чого ж тим банкам не плодитись, якщо з обдуреними вкладниками все одно буде розраховуватись держава?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут