Зорепадом летять роки…

0
58

У третій день жовтня, день, що був щедро напоєний осіннім теплом, відділення денного перебування терцентру гостинно зустрічало своїх гостей.

20161003_111336

На святковий захід «Зорепадом летять роки…», що відбувся в рамках відзначення Міжнародного дня людей поважного віку та Дня ветерана, крім підопічних відділення, були запрошені заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, депутат міської ради, керівник районної організації політичної партії «Наш край» Валентина Шашко та радник голови районної ради Михайло Малиш.

Протягом всього дійства гучними оплесками зустрічали виступи талановитих артистів КБК «Гірник» – вокального гурту «Ремікс» та Олександра Білая. Неперевершене виконання пісень змушувало всіх присутніх підспівувати. Радісні посмішки та чарівний блиск очей шановних пані наповнювали залу та створювали «море» позитиву.

Окремі слова вдячності Валентині Шашко, за можливість поласувати смаколиками до чаю після завершення концертної частини.

Спостерігаючи за присутніми, я з впевненістю можу зауважити, що не зважаючи ні на який вік, посмішки та гарний настрій всім, без виключення, до лиця. Тож, хочеться ще раз привітати всіх ветеранів зі святом та побажати, щоб кожен день вашого життя був емоційно-позитивним, радісним та феєричним!

Інна Проданова,

завідувач ВДП КУ «ТЦСО».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут