Які професії сьогодні найбільше затребувані роботодавцями Пологівщини?

2
20

У цей скрутний час пологівці мали б «хапатися» за будь-яку роботу, аби заробити копійчину. Але не так все виглядає насправді. Перекваліфіковуватись погоджується сьогодні дуже маленький відсоток безробітних.

Які ж спеціальності користуються попитом серед роботодавців Пологівщини та скільки за це вони готові платити – про це нам розповів директор Пологівського центру зайнятості Василь Васильович Сліпченко.профессии

– Провівши моніториг заявок від роботодавців ми визначили, що найбільш затребуваними сьогодні є професії продавців, пекарів, охоронців та підсобних робітників. За місяць роботи продавцям готові платити 2600 гривень, за роботу пекаря – 1600, праця охоронців оцінюється від 2000 до 2200 гривень, а підсобні робітники отримують, в середньому, півтори тисячі гривень на місяць. На обліку зараз перебувають 737 осіб, з яких 479 жінок.

Необхідно зазначити, що сучасний ринок праці потребує працівників, які володіють передовими технологіями, технікою і обладнанням. У вимогах до претендентів роботодавці все частіше зазначають, що хочуть бачити спеціалістів, які володіють суміжними професіями, мобільні та здатні до швидкого перенавчання.

Оксана Бойкова.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Сначала ты сам себе находиш роботу отдел кадров посылает тебя в центр занятости чтоб тебе дали направление как будто это центр занятости нашел тебе роботу а потом они пишут сколько людей они трудоустроили 0 людей они трудоустроили и после ихнего переобучения в 30 училище роботу тоже надо искать самому зачем нужна такая бесполезная организация кто там стоял на учете знает как они работают.

    • Я больше того скажу в Укаине запрещены все другие организации которые заниаются поиском работы для работника. И расзрешены для работодателя.
      Профсоюзы алё. Где вы там?
      У нас есть организация которая тупо поглощает деньги, раздает их непонятно кому, а вот заплатить нормальной конторе свои деньги, чтоб мне нашли хорошую работу с достойным окладом я немогу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут