Як григорівці у Новополтавці гостювали

0
32

image-(1)

Музика, краса та творчість. Саме це пов’язало три гарних співочих колективи – Панфілівського, Новополтавського та Григорівського сільських Будинків культури.

Дружба з Григорівкою Пологівського району у нас розпочалася більше року тому, коли співочий колектив «Калина» завітав з концертною програмою на День села Новополтавки Чернігівського району. Він дуже сподобався глядачам та спонукав до створення власного співочого ансамблю. І от у лютому 2016 р. небайдужі до пісні дівчата створили колектив « Мальви».

Підтримуючи народні традиції та звичаї, співочі колективи зустрілися на святкуванні Івана Купала, що проходило біля ставка у селі Григорівці. Це знайомство переросло у міцну дружбу не лише між дорослими колективами, а й дитячими.

А дружба з Панфілівцями зав’язалася в Чернігівці на святкуванні Дня незалежності України. Незважаючи на віддаленість наших сіл, ми розпочали співпрацю і сподіваємося на продовження творчого тандему.

І от ці три чудові колективи зустрілися 24 вересня в День села Новополтавки. Такого концерту, який підготували ці небайдужі до творчості люди, село давно не бачило. Глядачі отримали велике задоволення, вони підспівували артистам, дружно аплодували їм. Спасибі всім-всім-всім і кожному окремо! Така енергетика, зіграність, такий кураж! На завершення концерту гості та господарі свята виконали вокально-хореографічну композицію « За столом збирається родина».

Думаю, що той, хто прийшов у цей день на концерт, не пошкодував про витрачений час. Напевно і самим артистам було приємно виступати на нашій сцені, адже зал був повний глядачів.

На завершення зустрічі зробили фото на згадку. Дружня і тепла атмосфера свята сподобалася усім, і напевне, вона не буде останньою.

Юлія Горщевська, с.Новополтавка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут