Владислав Куценко став кандидатом наук

7
30

Із черговою перемогою знов можна вітати нашого земляка Владислава Куценка. На цей раз на ниві науки. У липні цього року він успішно захистив дисертацію і вже наприкінці вересня, за підписом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, було видано наказ про присудження Владиславу Куценку наукового ступеня кандидата наук.

1

За освітою наш земляк є юристом та економістом одночасно. Адже, у свій час, у Запорізькому національному технічному університеті він отримав дві вищі освіти саме за цими напрямками.

Сьогодні Владислав Куценко більш відомий громадськості за своєю юридичною діяльністю, як правозахисник та прокурор Генеральної прокуратури України, який зміг зруйнувати ряд корупційних схем та домігся повернення до державної власності тисяч гектарів земель, вкрадених у мешканців Запорізької області.

Між тим, свою дисертацію він присвятив проблемам регіональної економіки. Адже, на переконання самого Владислава Куценка – юридична наука та економіка дуже тісно пов’язані.

«Кілька років тому, будучи депутатом районної ради в Запорізькій області мені доводилось на практиці поєднувати економічну і юридичну науки, розробляти проекти рішень, спрямованих на вирішення банальних економічних проблем територій – ремонт дахів, шкіл, доріг, проведення вуличного освітлення, раціональне використання земель. Дещо нам вдалось протягнути через сесію. Між тим, саме тоді, я вперше відчув на собі, що таке жорсткий супротив корумпованої системи.

Окремі місцеві керманичі просто знищували наші ініціативи, не давали їм хід, знімали з голосування, а в свою чергу створювали корупційні схеми для банального розкрадання ресурсів. Саме тому, зайнявши посаду прокурора, а отже, працюючи в галузі права, я продовжив працювати над кандидатською дисертацією, досліджуючи проблеми в економіці, вважаючи, що економіка і юридична наука нерозривно пов’язані. Економічну злочинність також ніхто не відміняв. Для боротьби з якою потрібні злагоджені професійні кроки, що повинні поєднувати право та економіку», – розповів Владислав Куценко.

Науковим керівником у підготовці дисертації Владислава Куценка виступила відомий економіст, доктор економічних наук, професор Емілія Прушківська.

З моменту присудження Владиславу Куценку наукового ступеня кандидата економічних наук – він отримав статус вченого економіста, захистивши у науковому середовищі обґрунтованість своїх пропозицій у питаннях розбудови структури економіки регіонів України.

Впевнені, що економічні ініціативи Владислава Куценка згодом будуть впровадженні у життя в Запорізькій області. Адже, вони розроблені вже не просто економістом, а молодим вченим, який ніколи не був байдужим до долі Запорізького краю.

Іван ЛЮДСЬКИХ

7 КОМЕНТАРІ

  1. О.М. Пеклушенко теж нашим “земляком” був, бо колись трохи попрацював в пологівській райспоживспілці! Хіба Владислав Ігоревич теж працював в нашій райспоживспілці? А в науці молодому вченному наполеглевості – щоб стати прохвессором, час братися за докторську!

    • Мені також цікаво – чого це наша районна газета так пильно слідкує за цією особою державного рівня? Чи в нас інших проблем немає?

  2. А мені приємно, що у нас є такі люди як Куценко. Інтелігентний, освічений молодий чоловік, якому не байдужа його Батьківщина.

    • “його Батьківщина” – не тільки його, а ще й С.В. Соболєва, і декількох інших… А взагалі – Ю.В. Тимошенко каже що вона її!

  3. Вітаємо!!! І дуже раді!!! Такі люди повинні йти вперед .Я дуже рада, що нашому району пощастило мати депутата Кривохатька і прокурора Куценка! Це дві рівнозначно достойні постаті! Коли голосувала, не знала за кого галочку поставити! Рада, що так склалося, що обидві ці людини отримали достойні посади!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут