“Веселий ярмарок” по-вербівськи (Фоторепортаж)

0
38

Чудового осіннього дня, 26 жовтня, до дитячого садочка поспішали батьки на свято до своїх дітей, які приготували для них яскраве дійство «Веселого ярмарку».DSC_0573111

Як на будь-якому ярмарку, було багатолюдно, весело, дехто продавав, а хтось купував смаколики. Там сміялися, жартували, співали і танцювали. Згадали на святі і народні традиції, обереги українського талановитого народу. І свої таланти продемонстрували працівники ясел-садка: О.Д.Дібровська, Т.А. Синчило, А.Л.Редько, Н.Л.Дацінько, І.В.Рябуха  та І.В. Кудряшова, які затанцювали чудовий танець з рушниками. А вихованці – дівчатка виконали прекрасний танець з хустками. Хлопчики-козачата мірялися силою в перетягуванні каната та перекачували великі гарбузи, а потім затанцювали танок козаків «навприсядки».

Найменші дітки садочка теж запрошували гостей купувати овочі, співали та танцювали. Помічники вихователя С.М.Харченко  (баба Солоха) та О.В.Кудряшова (циганка) повеселили гостей і дітей.

Діти старшої групи зі своїм вихователем О.Д.Дібровською  та вихователь молодшої групи Т.А.Синчило зі своїми маленькими вихованцями влаштували незабутнє свято для усіх дітей, батьків і гостей. А смачний коровай спекла кухар садочка А.Л.Редько. Батьки ж були не просто глядачами, вони теж брали активну участь у підготовці свята і готували разом з дітьми чудові поробки з природного матеріалу, за що їм величезне спасибі.

За інформацією сайту дитсадка “Росинка”, с.Вербове http://rosinka.zp.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут