Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
20 Жовтня 2016 Місто 848  14 

В Новоселівській школі відкрили музей села (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Історико-культурна спадщина кожного народу передається з покоління в покоління як найцінніше надбання людства. І честь збереження та дослідження цього надбання, серед інший інституцій, належить музеям. Саме тут можна торкнутися минулого, побачити сьогодення і зазирнути в майбутнє.

Вчора запрошені гості: мешканці Новоселівки та пологівці стали свідками надзвичайно важливої події в житті школи і всієї новоселівської громади – відкриття музею історії сіл Новоселівської сільської ради.
В Новоселівській школі давно мріяли про створення шкільного краєзнавчого музею. Здійснити цю непросту справу виявилося до снаги власнику приватного підприємства «Агрофірма імені Шевченка», заслуженому працівнику сільського господарства України Івану Миновичу Чуприні. Втілення цієї благородної ідеї він розпочав вже досить давно. Відкриттю музею передувала кропітка підготовча робота: пошук і збір експонатів, облаштування приміщення, монтаж експозиції, співпраця з Пологівським районним краєзнавчим музеєм, художником. Але наполеглива праця, старання, очікування перевершили будь-які найсміливіші сподівання. У одну кімнату музею вмістилося кілька сотень експонатів, які розповідають про багаторічну історію сіл та хуторів Новоселівської сільради з часі заснування (1863 рік) до сучасності.

Вл.інф.
Фото Миколи Дрюченка.


 1. vk.com Наталия Кошель сказав:

  Хвала Чуприні І.М.! Дійсно, Хліборобу і Меценату з великої літери. Завжди ним захоплююся: скромний, порядний, ніколи своєю роботою не хизується, а мовчки робить все для блага рідного краю і України!

  • Анонім сказав:

   Та да знаємо ми таких меценатів Шановна Наталія, треба ж в очі пиляку пустить

 2. vk.com Наталия Кошель сказав:

  Ви від злоби чи від зависті?

  • Анонім сказав:

   Классные аватарки в VK – завораживают! Какая злоба? Сплошная зависть!!! 😉

 3. Анонім сказав:

  Майбутнє завжди цікавіще чим минуле. Бачили як творили, починали з нуля. Знаємо хто власник, і чому він. Інша справа майбутнє – можна тільки припускати хто стане спадкоємцем у власника приватного підприємства «Агрофірма імені Шевченка…

  • надежда сказав:

   А вы, якими хорошими справами залишите сл!д на земл! ?Чи робити добро це не про Вас?

   • Анонім сказав:

    Не маю землі щоб залишити сл!д – не власник. Колись комуняки в дідів позабирали і землю, і реманент, а їхні приватні “агрофірми” розорили, та ліквідували… 😉

    • надежда сказав:

     Шановний ,в Вашему випадку-“хорошему танцюристу ….(вс|м в|домо що)м|шають”.?

     • Анонім сказав:

      Не танцюю – співаю. Боїтеся слова “яйця” – не бачили, не держали, а тільки чули про них? Чи у Вашей печатній машинці не тільки літера “|” западає?

  • Ольга сказав:

   Як це, хто стане власником? Ті, хто створював колгосп, розбудовував його, обробляв і обробляє землі.

   • Анонім сказав:

    Власником приватного підприємства «Агрофірма імені Шевченка», справді? На їхню користь діючий власник уже підписав заповіт?

 4. Анастасія сказав:

  Боже, які злі і зависні люди. Радійте тому, що є такі люди, які можуть щось хороше зробити для дітей. Ніколи не буде щастя та добробуту на нашій землі – поки не переродиться свідомість людей. Робіть добро і воно сторицею повернеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.