У бюджеті на 2017 рік заклали витрати на “Євро-2012”

0
6

У проекті бюджету на 2017 рік передбачили кошти на утримання Нацагентства з питань підготовки й проведення Євро-2012. На це заплановано 2,1 млн. грн.

“Навіть, якщо б не було корупційної складової й можливого відмивання коштів під час проведення цього масштабного заходу, я впевнений, що все одно б прийшлося передбачати видатки із бюджету на 5 років вперед”, – говорить порталу “Знай” Дмитро Боярчук, директор консалтингової компанії “Кейс-Україна”. За його словами, чемпіонат із футболу в Україні — був наймасштабнішим заходом у державі за весь час. Він виявився значно дорожчим, ніж на це розраховували спочатку. Обійшовся Україні у $5,5 млрд. $4,5 млрд виділили на будівництво аеропортів і стадіонів. Ще 0,5 млрд — на обслуговуючий персонал і інші інфраструктурні об’єкти.

“Якщо інші країни витрачалися тільки на адаптацію стадіонів, то нам прийшлося все будувати з нуля — аеропорти, дороги та стадіони. Держава залізла 2010-2011 року у величезні борги. Має їх повернути до 2018 року. На це й передбачені у бюджеті видатки”, – пояснює він.

Нагадаємо, що чемпіонат із футболу “Євро-2012” є однією із найбільших корупційних схем за рейтингом Комітету економістів України. Туди також входить “Нафтогаз України” й компанія “Укравтодор”.

logo2

Джерело: http://znaj.ua/news/economics/65948/u-byudzheti-zaklali-vitrati-na-evro2012.html

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут