Стрімкого подорожчання не сталося

0
4

Як відомо, в Україні з 1 жовтня тимчасово скасовано державне регулювання цін на продукти харчування. Відповідну постанову Кабінету Міністрів  затверджено на засіданні уряду 22 вересня.Electrichestvo

Отже, з 1 жовтня протягом трьох місяців  вивчатиметься динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

“На період пілотного проекту українські фермери, виробники продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняються від обов’язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це дозволить виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки. Саме таку ціну вони платять сьогодні за те, щоб виконувати застарілі пострадянські вимоги”, – йдеться в повідомленні Кабміну.

Пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін закінчиться 1 січня 2017 року.

У зв’язку із скасуванням  державного регулювання цін  не лише пересічні громадяни, а й деякі експерти очікували стрімкого подорожчання продуктів харчування. На щастя, цього не сталося. Хоча ціни на продукти таки дещо зросли.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут