11 Жовтня 2016 Країна 149  0 

Стрімкого подорожчання не сталося


Як відомо, в Україні з 1 жовтня тимчасово скасовано державне регулювання цін на продукти харчування. Відповідну постанову Кабінету Міністрів  затверджено на засіданні уряду 22 вересня.Electrichestvo

Отже, з 1 жовтня протягом трьох місяців  вивчатиметься динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

“На період пілотного проекту українські фермери, виробники продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняються від обов’язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це дозволить виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки. Саме таку ціну вони платять сьогодні за те, щоб виконувати застарілі пострадянські вимоги”, – йдеться в повідомленні Кабміну.

Пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін закінчиться 1 січня 2017 року.

У зв’язку із скасуванням  державного регулювання цін  не лише пересічні громадяни, а й деякі експерти очікували стрімкого подорожчання продуктів харчування. На щастя, цього не сталося. Хоча ціни на продукти таки дещо зросли.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.