Пологівцям автоматизовано перерахують субсидії на опалювальний період

0
22

Як повідомила начальник Пологівського УСЗН О.А.Семененко, опалювальний сезон  для індивідуального опалення розпочинається з 1 жовтня.

201077

У зв’язку з цим управліннями соціального захисту населення у жовтні буде проведено автоматизований перерахунок розміру призначених субсидій на опалювальний період з урахуванням послуги з опалення.

Навіть якщо на неопалювальний період субсидія призначена у «нульовому» розмірі, розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017рр. буде проведено автоматично.

Повторно звертатися чи подавати будь-які документи не потрібно.

Однак, якщо у складі сім’ї відбулися зміни – збільшилася кількість зареєстрованих у житловому приміщенні людей чи зменшилася – про це необхідно повідомити управління соціального захисту для перерахунку розміру субсидії.

Якщо сім’я не зверталася за призначенням субсидії, але планує подати документи, необхідно надати до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву та декларацію про доходи. При цьому, якщо звернення за субсидією надійде протягом двох місяців з початку опалювального сезону, субсидія буде призначена з початку опалювального сезону.

Особам, які не зареєстровані за місцем проживання, субсидія може бути надана за рішенням комісії на підставі договору оренди чи найму житла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут