Пологівці можуть позмагатися за звання «Винахід року – 2016»

0
30

Розпочато прийом заявок на участь у всеукраїнському конкурсі «Винахід року», який проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності». Щороку він визначає найкращі інноваційні розробки, які створено та впроваджено в Україні.

Банер вел.ВИНАХІДНИК

B.о. голови Державної служби інтелектуальної власності України Антоніна Малиш зазначила,  що попри зміни, які сьогодні відбуваються в державній системі правової охорони інтелектуальної власності, проведення конкурсу залишається одним з пріоритетних завдань з точки зору підтримки українських винахідників та новаторів.

Участь у конкурсі надає широкі можливості винахідникам, раціоналізаторам та новаторам з позицій суспільного визнання та подальшого впровадження нових перспективних ідей у життя. При цьому особлива увага в конкурсі приділяється молодим винахідникам і новаторам.

Учасники конкурсу змагаються в трьох основних номінаціях: абсолютній, галузевій та регіональній. Окрім визначення кращого винаходу та кращої корисної моделі року, галузева номінація в цьогорічному конкурсі містить 17 категорій, які відповідають найбільш актуальним напрямам інноваційної діяльності та розвитку вітчизняної промисловості. Кожна із заявок має змогу стати кращою ще і як представник свого регіону.

Взяти участь у конкурсі можуть винаходи та корисні моделі, які захищені чинними патентами України. Заявки на Всеукраїнський конкурс «Винахід року» приймаються до 12 грудня. Оцінювання конкурсних робіт проводитиметься в три етапи. Переможців чергового Всеукраїнського конкурсу «Винахід року» буде визначено до 10 квітня 2017 року.

 

За матеріалами Урядового порталу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут