Пологівці! А ви здали зброю?

0
16

З 1 до 31 жовтня в Україні – місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції.

1070_dobrovolnaya_sdacha_oruzhiya

Громадяни, які у вказаний термін добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Місячник добровільної здачі зброї проводиться з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу.

“Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав в Національну поліцію України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України”, – відзначили в поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут