Пологівські юні артисти повернулися з тріумфом з Міжнародного конкурсу

0
14

Q1KBnzQ2Rg4

22 жовтня в Запоріжжі відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України», за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, а  також товариства польської
культури ім. Іоанна Павла ІІ.

Серед багаточисельних учасників були й пологівські колективи: зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз», керівник – заслужений працівник культури України Р.С.Гаспарян та зразковий аматорський театральний колектив «БравО» , керівник М.П.Гаспарян.

Від «Союзу» представлені два танцювальни номери «Осетинський» та «Аджарський» танці, колектив отримав гран-прі в номінації «Народний танець». Також тріо у складі: Катерини Дейдей, Наталі Титюк, Ольги Крат посіли І місце за танці вірменський «Тростиночка» і грузинський «Хевсурський».

Зразковий аматорський театральний колектив «БравО» взяв участь у розмовному жанрі, пологівські артисти показали себе з найкращого боку. Гран-прі отримали Злата Хілько у молодшій категорії та Єлізавета Бурштика у старшій категорії.

І місця теж у наших дівчат: Крістіни Курасової у середній категорії, Дар”ї Ключко у молодшій категорії, Любові Чичерової у старшій категорії.


Керівники колективів «Союз” та “БравО” нагороджені дипломами за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі.

Поїздка відбулася за рахунок батьків, за що їм велике спасибі!
Пологівським аматорам сцени бажаємо успіхів у творчості та натхнення. Вітаємо з перемогами!

Вл.інф.

Фото з архіву Марини Гаспарян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут