Пологівські школярі обміняли батарейки на цукерки: назбирали майже 2000 штук

1
34

IMG_9780

Чотири тижні тому редакція газети «Пологівські вісті» ініціювала збір відпрацьованих батарейок. Для цього ми передали директорам шкіл контейнери для їхнього збору та ще один такий встановили у редакції газети. Сьогодні ми завітали у всі школи міста та обміняли батарейки на чупа-чупси. Дітлахи виявилися напрочуд активними. У кожній школі були й такі учні, які за один раз здавали їх по 30-40 штук. Загалом вдалося зібрати 1770 батарейок!!!

На наступному тижні ми ці батарейки запаковуємо та передаємо Всеукраїнському ГО «Батарейки, здавайтеся!», а вони, в свою чергу, відправляють їх на Львівське державне підприємство «Аргентум».

Сподіваємося, що й надалі пологівці з активною життєвою позицією не будуть викидати цю «бомбу» уповільненої дії у сміттєве відро, а у відповідні контейнери.

Нагадаємо, що відпрацьовані батарейки ви можете вкинути у контейнер, який знаходиться у редакції газети «Пологівські вісті».

Оксана Бойкова.

Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

  1. Почему-то батарейки забрали, а заработанные конфеты так и не отдали. Ребенок насобирал 25 батареек, а конфету дали только одну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут