20 Жовтня 2016 Місто 290  5 

Пологівська міська рада закупить нові сміттєвози


гш0-щї

З обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища виділені кошти в сумі 1 710 000 гривень на придбання двох сміттєвозів для КУП «Житло-Сервіс».

Виділення коштів стало можливим за сприяння депутата Запорізької обласної ради Олега Закарлюки. З метою сприяння щодо вирішення даного питання міська рада звернулася із запитом на Запорізьку ОДА та звернулася за допомогою до депутатів, зокрема до Олега Закарлюки. Результат виявився швидким і позитивним.

– Область виділила нам кошти у сумі 1 710 000 грн. на умовах співфінансування з міського бюджету у розмірі 10%. Тому, на черговій сесії, 21 жовтня, депутати виділять необхідних 190 000 грн. Таким чином на закупівлю двох сміттєвозів у сумі ми будемо мати 1 900 000 грн., – повідомляє перший заступник міського голови Юрій Вєтров.

Юрій Володимирович додав, що одразу після сесії КУП «Житло-Сервіс» оголосить тендер на закупівлю. Планується придбати два сміттєвози ручного завантаження з автоматичним пресуванням сміття.

Джерело: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


 1. Читач сказав:

  А де ж автобуси для дітей?

  • Ольга сказав:

   Міськрада не має ніякого відношення до шкільних автобусів. В місті і так компенсують частину витрат за проїзд учнів.

   • Читач сказав:

    Ніхто ні до чого не має відношення, а як щось зробили таке, що робити зобов’зані, так вихваляються цим ще кілька років. Тільки і вміє виконавча влада та місцева влада одна на одну спихати. Дорогу зробіть краще, а не балачками займайтесь!В Європі в селах дороги краще, ніж у нас бориспільска траса. От з кого беріть зразок!

    • Я сказав:

     Спочатку розберіться що таке виконавча, а що таке місцева влада, тоді подивіться на СЕБЕ та навколо, ХТО сплачує податки і ЯКІ !
     А тоді починайте критикувати ВСЕ ТЕ ЗРОБЛЕНЕ, до чого САМЕ ВИ не маєте ніякого відношення !

     • Читач сказав:

      Смішно читати такі коментарі від представників влади та гірко. От так ви ставитесь до людей та своїх ОБОВ’ЯЗКІВ. Не думайте, що люди дурні і не знають, де яка гілка влади. Тільки ви ображаючи людей, показуєте своє справжнє ставлення до народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.