Перевірка: як на Пологівщині надають соціальні послуги?

0
242

01411547Робота соціальних працівників, зокрема, працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в нашому районі завжди була на високому рівні. Не раз у нашому виданні були опубліковані листи від читачів, в яких вони дякували соцпрацівникам за допомогу, чуйне ставлення, професіоналізм і людяність. Але, як кажуть, немає межі досконалості, тому в установі проводиться моніторинг і аналіз якості надання соціальних послуг.

У жовтні розпочався черговий етап цього процесу. Директор територіального центру Тетяна Терен розповіла детальніше про перевірку:

– Робота з проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома триватиме по грудень включно. Завідувач відділенням Н.М.Коростильова розробила анкети-опитувальники для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг. Ми створили комісію з оцінки якості, до складу якої включені і працівники терцентру, і отримувачі соціальної послуги догляду вдома, і представники громадських організацій. В оцінюванні візьмуть участь до 50% осіб, які отримують допомогу вдома від наших працівників.

Комісія з оцінки якості соціальних послуг опитує отримувачів соціальної послуги або їхніх законних представників і отримує відгуки про організацію та надання послуги догляду вдома. За отриманими відгуками комісія оцінює такі показники якості, як результативність, своєчасність, доступність, відкритість, зручність, повага до отримувача соціальної послуги, професійність. В опитуванні вже взяли участь 98 підопічних терцентру, анкетування продовжується.

Також Тетяна Терен зазначила, що працівники терцентру проводитимуть регулярне, не рідше ніж один раз на рік, внутрішнє оцінювання своєї діяльності щодо відповідності соціальної послуги догляду вдома вимогам Державного стандарту. Результати опитування соцпрацівники обов’язково обговорюватимуть під час проведення аналізу діяльності терцентру та враховуватимуть у подальшій роботі з метою підвищення ефективності та якості надання соціальної послуги, усунення виявлених недоліків.

Вл.інф.

Фото з архіву терцентру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут