«Опоблок» зекономив державі 22 млн грн

0
10

 

«Опозиційний блок» відмовився від державного фінансування, що забезпечить повернення до державного бюджету 22 млн грн.

Про це заявивла директор Національне агентство з питань запобігання корупції Наталія Корчак, повідомляє Еспресо.TV.

Net_deneg_yest_problemy

 

«Опозиційний блок» відмовився від державного фінансування. Тому ці кошти — порядку 22 млн — повернуться до державного бюджету”, — каже Корчак.

Нагадаємо, що решта політичних партій НЕ ВІДМОВИЛИСЯ від бюджетного фінансування.

Зокрема, як повідомляла Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, в цьому році з Держбюджету мають виділити «Народному фронту» 100 млн. 545 тис. грн, «Блоку Петра Порошенка» – 99 млн. 87 тис. грн, «Самопомочі» — 49 млн. 846 тис. грн, Радикальній партії Олега Ляшка – 33 млн. 815 тис. грн, «Батьківщині» – 25 млн. 793 тис. грн.

А в кінці вересня стало відомо, що НАЗК виділив кошти у розмірі 25% від загального розміру щорічного державного фінансування. Таким чином, «Народний фронт» отримав 25 млн. 136 ,4 тис. грн., БПП — 24 млн. 771,8 тис. грн , «Самопоміч» — 12 млн 461, 65 тис. грн., а Радикальна партія Ляшка — 8 млн 453,925 тис. грн.

Через відсутність необхідних документів на той момент, НАЗК не надалав кінці вересня відповідного фінансування партії «Батьківщина».

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола ТОМЕНКО вважає, що в умовах бідної та корупційної України бюджетне фінансування політичних партій є просто АМОРАЛЬНИМ!

«Цікаво, що майже одночасно з повідомленнями про бюджетне фінансування партій, з’явилась інформація про членів цих «бідних» партій, які літають на приватних літаках… З огляду на це, у мене пропозиція до керівництва партій: а, може, правильніше було би ці кошти платників податків спрямувати на лікування військових-ветеранів та інвалідів?!», — запропонував він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут