Незабутня зустріч

0
24

14440650_200144770409477_6798650971084711501_nУ суботу, 1 жовтня, в місті Запоріжжі відбулася зустріч з лідером фракції РПЛ у Верховній Раді Олегом Ляшком.

Були там і пологівці. На нараді з Олегом Валерійовичем обговорена нинішня ситуація в країні. Кожен з присутніх депутатів після цієї зустрічі ще більше відчув та зрозумів свою відповідальність перед виборцями.

Цікавий факт, що у Запоріжжі із пологівською делегацією побувала і мешканка села Інженерного, прихильниця Олега Ляшка  — 78-річна Антоніна Василівна Іванченко. Не дивлячись на поважний вік, жінка веде дуже активний спосіб життя, відома в Пологах вишивальниця, постійна учасниця районних заходів для народних майстрів. Жінку поважають в селі, люблять з нею поспілкуватися про політику та на різні теми. Дуже вірить Антоніна Василівна в гарне майбутнє нашої країни, слідкує за новинами та в курсі всіх справ у нашій державі. А коли почула, що пологівські партійці збираються до Запоріжжя на зустріч з її улюбленим політиком, попрохала взяти і її, з цієї нагоди жінка одягла свою найкращу вишиванку. Радості не було меж, коли вдалося один на один поспілкуватися з народним обранцем та задати кілька наболілих питан, на які депутат докладно відповідав. Враження від цієї незабутньої зустрічі ще надовго залишаться у Антоніни Василівни, ще довго розповідатиме своїм односельцям, як бачила справжнього Олега Ляшка.

Любов Черкасова, голова пологівської РПЛ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут