Незабаром центр Поліг прикрашатиме відремонтована будівля міськради (ФОТОФАКТ)

19
28

IMG_9816
IMG_9814

19 КОМЕНТАРІ

 1. Це все, звичайно, дуже круто, але краще б спочатку закінчили б з тротуарами, два тротуари нещасні залатали й все, а по місту таких – безліч, весь центр обшарпаний, сором та й годі. А так зараз дуже нагально відремонтувати будівлю міськради, важіше, аніж комфорт для місцевих жителів. Нащо ті тротуари взагалі. якщо на ті бордюри з коляскою не заїдеш і не стрибнеш з них. Ніхто не думає про дітей.

 2. Продовжуючи тему, яку підняв Святослав, нагадаю місцевій владі, що в місті залишилася недоробленою центральна алея, до якої чомусь нікому немає діла. Чи знову немає коштів на добробут городян?

  • Театр починається з вішалки, а місто з ратуші…
   То навіщо писати недолугі коментарі, хай навіть завучу – грати на публіку, щоб викликати у громадян недовіру до керівництва міста?
   Головна будівля міста це не особистий кабінет мера, а надбання усіх гродян, представницьке місце куди для кожного пологівця відкриті двері. То чого обличчя Поліг повинне мати аварійний стан, та обшарпаний вигляд?
   Я сам корінний пологівець, і теж часто критикую владу, але будучи об’єктивним хочу зазначити – не памятаю щоб в місті було зроблено більше, та краще ніж комадою міськради яку очолює Ю.Коноваленко. Тим паче за такий короткий термін…
   Зараз на часі осінньо-зимовий період то мабуть добробут громадян в першу чергу залежить від відремонтованих дахів, та підїздів, в тому числі й від не аварійного центрального входу, та фасаду міськради, а вже потім від центральної алеї, до добудови якої міська влада без сумніву повернеться, як і до багато чого іншого…

   • До відома “Анонімного” корінного пологівця. Найбільше для Поліг було зроблено за часів мера Лиходіда Михайла Сергійовича. А особисто я не проти, аби будинок мерії набув привабливого вигляду. Але це не привід заплющувати очі на ті недоліки, які ще тирчать з усіх шпаринок навіть центральної вулиці міста.
    І насамкінець. Завжди треба пам”ятати біблійські слова “Не сотвори себе кумира”.

    • Я не заглиблювався в пологівську історію стародавнього світу, щоб наочно зробити порівняльні висновки – що роблено вчора, а що робиться сьогодні. А про М.Лиходіда пам’ятаю, як і древній Хома. Тут йде мова про благоустрій міста після Незалежності, і робиться висновок про роботу ще живих очільників міста яких знає більшість теперішніх городян. Якщо вже бути таким дотошним, тоді варто сказати що найбільше в місті будувалося різноманітних об’єктів, та проводилося реконструкцій до 50 річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції. А так як Пологи місто районного підпорядкування, фактично керували тоді міськими справами не в місьраді, а з райкому компартії України, очолював його тоді, здається, Л. Кучеренко.
     Щодо цитування Біблії, то ви правильно говорите, та не правильно дієте – самі, серед інших, робите “кумиром” Михайла Сергійовича…

     • Ян Валетов-Или учить историю,или лечить мозги.Цитирую”Дегенератам,учившим вариант истории в редакции НКВД-КПСС,советую просто лечить мозги.”

     • Валентина Станиславовна, продолжайте лечить мозги, и мозги крупой “арновка”, или экструдированной кукурузой акционерам ОАО “П…с”, например в магазине №3, а там гляди их акции пойдут в рост, и воспрянет экономика державы… 😉

 3. Я не роблю з Михайла Лиходіда кумира, в цьому немає жодної потреби. Просто вважаю, що треба знати і шанувати історію рідного краю.

  • Шановний Хомо, чого ви вирішили що з вами будуть сперечатися стосовно шанування історії рідного краю? І який це має звязок з тротуарами, та центральною алеєю?
   Враження таке, щи ви себе вважаєте найбільшим знавцем місцевої історії, а тому бажаєте цим недоречно похизуватися…
   Висновок з ваших коментарів: ваш кумир – ви самі! 😉

 4. Шановні! Про що ви тут спорите? Хто зробив краще, хто гірше? Кожен з мерів вніс свою лєпту Просто в сьогоднішній час, коли дуже багато не вирішено нагальних проблем благоустрою міста, дахів домів, під’їздів, вулиць та доріг можливо можна було б і не спішити з самою міською радою. Дуже багато уваги приділяється самій міській раді. Спочатку бпгпто коштів витратили на збільшення апарату міської ради( не зрозуміло, навіщо в маленькому місті так багато чиновників, та ще й за наші з вами гроші сидять), потім придбання нових меблів та комп’ ютерів. А тепер фасад міської ради. Я згоден, що робити це може і треба, але коли вже основні проблеми мешканців та міста вирішені. Без влаштованого фасаду прожити можна, а ось коли покрівлі протікають, це вже погано. І коли вже прийде нова влада, яка буде думати перш за все про громаду, а не про себе?

  • Видно, що ви в курсі всіх справ міської ради – чи не звідти пішли на пенсію, вже її отримуїчи, чи може плануєте туди вернутись? 😉

 5. Шановні відвідувачі сайту і анонімні, і пеніонери, і всі інші.Якщо я буду коментувати міські справи і будь -які події, то буду це робити під своїм призвіщем. На сьогоднішній день я нічим не можу допомогти пологівській громаді і владі, то ж я вибрав для себе не заважати. А про нинішні міські справи я дійсно знаю багато, так , що коментар пенсіонера “відпочиває”.

  • Як кажуть: “Оба-на!” 😉 Дивно, і чого це Віктор Леонідович сприйняв почесний статус на свою адресу? Чи як ще кажуть: “На пенсіонеру шапка горить!” 😉 А може думає що вчорашні міські справи вже всі забули…

 6. Откуда такие выводы?И почему цитирование Яна Валетова вас зацепило?Я по истории,а вы за крупу???Какая связь???

  • Вельмишановний,Анонімний!Дуже дивує,що Ви,досвідчена людина,уподоблюєтесь такої низості,що радите мені лікувати мозги???Поясніть чому я це маю робити?Отже,Ви,як цивілізована і культурна людина,повинні зрозуміти,що цитування аж ніяк не посягає на вашу гідність,порядність і вашу ділову репутацію.Чи багато разів повторена брехня стає святою правдою?

    • Ви ж самі вибрали,як реагувати на коментар.Дивно,що переходите на особистості(ваш видалив адмін?)Не пояснюйте,але ж і не ображайте…Пам”ятайте, “ковчег построил любитель.Профессионалы построили титаник”

     • Менше читайте фантастики, тим паче якщо її пише українець на рузком язикє, не така він значна особистість щоб ту писанину розбирать на цитати – ви від себе скажете краще! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут