Не бійтесь мандрувати рідним краєм

0
46

PA018414

Другого жовтня ясного осіннього ранку учні Григорівської школи вирушили у велопохід з учителем Юрієм Івановичем Кальченком.

Наш маршрут пролягав по місцях бойової слави. Всього вирушило десять дітей-ентузіастів, які люблять екстремальний відпочинок. Наша подорож тривала три дні, за цей час ми відвідали село Вершина-2, де ознайомились з нещодавно відкритим музеєм. Нам показали багато експонатів з часів Другої світової війни та подій, що зараз відбуваються на сході. У цьому ж селі ми й заночували у чудовому місці – біля джерела з цілющою водою.

Наступного дня наш маршрут проліг через село Смирнове. В ньому також відвідали музей, у якому ознайомилися з творчістю їхнього земляка, відомого українського поета Миколи Нагнибіди. Побували на Орловій горі, що була важливим стратегічним об’єктом під час Другої світової війни. На нічліг спинилися поблизу села Верхній Токмак. Третього дня по дорозі додому заїхали в сусіднє село Ново-Полтавку, побували на Синій горі, оглянули кар’єр і помилувалися навколишніми красотами з вершини гори. Останнім пунктом подорожі стало Новополтавське лісництво, де нам провели екскурсію, ознайомили з різними видами рослин. Мені, як дівчині, вона сподобалось найбільше. А вже з лісництва шлях проліг у рідне село Григорівку.

Ця подорож довжиною в три дні запам’ятається мені на все життя. Оскільки я навчаюся в 11 класі, то, звичайно, дуже рада, що насмілилась вирушити у велопохід, який приніс мені і моїм друзям стільки радісних емоцій і відчуттів.

Яна Гапоненко, учениця Григорівської ЗОШ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут