На Покрову пологівці гідно представили свій район у Запоріжжі (+ФОТО)

0
50

14 жовтня в на о. Хортиця Запоріжжі відбувся Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці». Ця культурно-мистецька подія під гаслом «Хортиця єднає Україну!» – яскраве свідчення національного та духовного відродження країни.IMG_9156

В програмі фестивалю: молебень за Україну, туристична виставка «Гостинне Запоріжжя», частування стравами національних товариств області, урочисті посвята юнаків в козаки, фестивальні програми на двох сценічних майданчиках.

Пологівці взяли участь у туристичній виставці «Гостинне Запоріжжя», куди запросили представників художньо-керамічної майстерні «Добра глина» (керівники Віктор і Лариса Нагурні) і майстерні «Глинка».

Начальник відділу культури і туризму Марина Діденко і керівник Пологівського районного туристичного центру Ірина Садова презентували туристичні маршрути Пологівщини «Пологи промислові», «На берегах Кінської», «Мандрівка до столиці Запорізької кераміки» «Добра глина», розповсюдили відповідні буклети.

Пологівську презентацію відвідав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, народний майстер-керівник обласного осередку організації майстрів України Олександр Вільчинській.

До речі, туристичні маршрути представляли Запорізький обласний туристичний центр, василівці, запоріжці та пологівці. Організатори заходу подякували делегації з Пологівського району за гідне представлення туристичного продукту.

Нагадаємо, нещодавно технологію виготовлення ужиткового керамічного посуду з формами та декором національного спрямування майстерні «Добра глина» представили для занесення в обласний реєстр обєктів нематеріальної культурної спадщини для подальшого занесення до національного реєстру.

«Добра глина» – гордість нашого району і Запорізької області. Після перегляду нашої презентації це підтвердив Олександр Вільчинський – гончар, громадський діяч, голова обласної комісії з питань нематеріальної культурної спадщини області.

Марина Діденко, начальник відділу культури і туризму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут