«Лине осінь золота» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
44

Під такою назвою сьогодні у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» відбувся святковий захід.

IMG_1534

Програма свята була веселою і цікавою: дітлахи розповідали вірші про овочі, осінь, відгадували загадки, активно брали участь в іграх. Позитивну хвилю емоцій викликала гра «Звари борщ». Від неперевершеного виступу вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості і дитячого садочка «Лисичка» всі гості були в захваті і гучними оплесками дякували юним артистам.

Діти взяли участь у конкурсі поробок «Осіння фантазія», де з природних матеріалів зробили дуже гарні композиції з чудовими героями (їжачками, павичами, гусінню та білочками). За найкращі роботи дітлахи отримали грамоти від Осені (Вероніки Кудрявцевої).

Час минув дуже швидко. Працівники відділення та терцентру сподіваються, що у діточок залишилися тільки гарні спогади про свято і віра в дива.

Організатори свята щиро дякують керівництву і вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості, а також вихованцям старшої групи «Капітошка» дитячого садочка «Лисичка» за допомогу у проведенні заходу.

Вл.інф.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут