Коли відпочиватимуть пологівські школярі восени та взимку

0
18

З настанням навчального року одним з найбільш хвилюючих питань для наших дітей, та що приховувати і для батьків, є розклад канікул. Дати шкільних канікул у 2016-2017 році не віщують нам нічого дивного й нового. 

Як складається календар перерв

Календар перерв для школярів і студентів щорічно складається Міністерством освіти і рекомендується для організації перерв у навчанні школам. Однак цей календар є лише рекомендованими. Кожна школа має право самостійно змінити дати початку і закінчення відпочинку за рішенням педради.

Шкільні канікули 2016 2017 року, рекомендовані міністерством освіти

При цьому час належного відпочинку не може бути змінено в меньшу сторону. Кожен учень повинен отримати належний час відпочинку в повній мірі. Сьогодні можна лише приблизно спланувати календар відпочинку школярів, адже з початком навчального року розклад канікул може трохи змінитися.

 

Осінь

Кожен школяр, незалежно від того першокласник він або навчається вже в старшій ланці з особливим нетерпінням чекає осінніх канікул. Літні враження ще свіжі, і дітям складно влитися в навчальний процес в повній мірі.  Осіння перерва в пологівських школах  розпочнеться 29 жовтня і триватиме до 6 листопада.

Зима

Новорічні канікули по праву вважаються найцікавішими та найбільш довгоочікуваними. Кожна дитина з нетерпінням чекає настання Нового року. В 2016-2017 році новорічні канікули у пологівських школах розпочнуться 30 грудня, в школу дітям доведеться повернутися 15 січня.

У сукупності зимовий відпочинок триватиме для школярів 16-18 днів.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут