І знову найбільша проблема – здоров’я

1
3

IMG_1232У вівторок, 25 жовтня, у приміщенні райдержадміністрації черговий особистий прийом громадян провів народний депутат України В.В.Кривохатько.

Цього разу було, як  ніколи, людно – на зустріч з депутатом прийшло більше півсотні пологівців. Оскільки переважна більшість людей  щоразу приходить за матеріальною допомогою на лікування, а так було й цього разу, Вадим Вікторович  запросив на допомогу фахівця-медика  із Запоріжжя та головних лікарів нашої ЦРЛ та ЦПМСД. Вони фахово мають оцінити, якої саме допомоги потребує людина.

Допомагали розбиратися з проблемами пологівців і помічники народного депутата: спеціалісти із земельних, юридичних питань, соціального захисту. Як завжди, були присутні  керівники району й міста, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації та ін.

Інші звернення стосувалися оформлення спадщини, переоформлення будинків на нового власника, приватизації житла, отримання земельного паю, оформлення субсидії, працевлаштування у заклади освіти, придбання комп’ютерів для школи та ін.

Кілька осіб просили «розібратися» з родичами та сусідами, з якими самостійно не можуть чи не бажають знайти спільну мову. Не втратило актуальності й горезвісне питання щодо заміни та встановлення газових лічильників.

Житель села Кінських Роздорів від імені односельців знову попросив допомогти з розв’язанням болючої для роздорівців проблеми експлуатації дамби, вплинути на орендарів, з вини яких затоплено пасовища,  городи. Кидалось у вічі й те, що дехто, на жаль,  йде просити матеріальну допомогу … щоб не йти працювати.

Розчулив присутніх батько раніше тяжкохворої дівчинки, який  прийшов особисто подякувати Вадиму Вікторовичу за велику підтримку, завдяки якій прооперована дитина тепер буде жити повноцінним життям.

Тож не дивно, що на прийом приходить щоразу більше людей, адже вони бачать, що депутат не роздає порожніх обіцянок, а, справді, допомагає.

1 коментар

  1. Закони в Раді потрібно приймати, а не приїжджати та вказівки головним лікарям роздавати!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут