Гроші на підтримку ветеранів АТО збиратимуть всім миром

2
36

IMG_1215У Пологівській райдержадміністрації представники влади зустрілися з  волонтерами та ветеранами АТО, де обговорювали хід благодійної акції зі збору коштів на підтримку демобілізованих воїнів.

Начальник управління внутрішньої політики облдержадміністрації Олександр Зубченко зазначив, що ця акція проводиться вже вдруге, і відбувається вона  за ініціативи голови ОДА Костянтина Бриля. Її мета – підтримати демобілізованих учасників АТО.

І не лише матеріально, а й у плані адаптації та соціалізації. З коштів, що будуть зібрані, отримають допомогу основні три категорії: учасники та ветерани АТО, члени родин загиблих бійців, а також ті військові, які отримали поранення, контузії та потребують вартісного лікування і реабілітації.

IMG_1218

Всі зібрані гроші залишатимуться на території Пологівського району і будуть спрямовані лише на наших військових та членів їхніх родин. Як наголошувалося, гроші використовуватимуть максимально прозоро, для контролю за їхнім обігом створена спостережна рада, з часом її склад лише розширюватиметься. Всі звіти щодо надходження та використання коштів викладатимуть навіть у соціальних мережах.

На зустрічі виступив Олег Коломоєць, голова оргкомітету цього благодійного марафону. Олег пояснив, що мають мету,  в першу чергу, нагадати суспільству про людей, завдяки яким на нашій території немає війни.

IMG_1220

Результати марафону  оголосять перед 6 грудня, на святковому концерті у місті Запоріжжі. Платіжні реквізити обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України:

отримувач коштів – громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

ЄДРПОУ – 40325293

МФО 313 957

Банк філія – ЗОУ АТ «Ощадбанк»

Рахунок  26002300304148.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Збирати кошти всім миром – ця система працює тільки у нас в Україні. Вона вигідна лише організаторам цієї акції! Чому? А тому, що легше буде вкрасти. Кому війна, а кому мати рідна. Всі пам’ятають благодійну акцію “Пам’ять”, зібрані кошти не зрозуміло куди тратились, а ветерани залишалися без уваги! Ця ідея тільки для популістів і для корупціонерів. Чергова галочка буде поставлена за проблену роботу владі. А потрібно зробити так: в кожному районі, населеному пункті є реєстр так званих “атовців”, кожна громада повинна забезпечувати своїх героїв всім необхідним. Збір коштів зосередити на тій території де перебувають “атовці”. А взагалі – це обов’язок держави, а не народу, з народу і так видавлюють все, що можна!

    • Я підтримую Валерія. Давайте на ремонт аміністративних будівель, на премію чиновникам збирати всім миром, а кошти з міського, районного бюджетів перерахувати демобілізованим воїнам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут