Голова РДА й надалі виконуватиме свої обов’язки

0
18

Так вирішили голови депутатських фракцій на останніх зборах в районній раді, куди їх запросив голова районної ради О.П.Покутній для зустрічі з головою райдержадміністрації. Були присутні всі, замість голови депутатської фракції Вячеслава Колесникова – депутат районної ради з цієї фракції Леонід Криль.

IMG_2942

Два тижні тому, 13 жовтня, на одинадцятій сесії районної ради депутати проголосували за депутатський запит Вячеслава Колесникова, де говорилося про невідповідність своїй посаді голови РДА. Депутати своїм рішенням встановили до 28 жовтня заслухати звіт про роботу голови РДА А.Є.Крупського.

Вивчивши позицію обох сторін, голова районної ради прийняв рішення провести спільну зустріч депутатів та голови РДА. На його переконання, задля мирного врегулювання ситуації найкращим варіантом є сісти за стіл переговорів та вирішити питання в межах чинного законодавства.

На цій зустрічі Артур Євгенович прозвітував про роботу районної державної адміністрації за весь період його керівництва. Діалог відбувся гострий, депутати задавали проблемні питання, визначилися разом з головою райради та головою райдержадміністрації як їх вирішуватимуть та у які терміни. За результатами цієї зустрічі вирішили, все ж, позачергову сесію не збирати. Враховуючи хитку політичну ситуацію, задля злагоди в районі таємне голосування щодо невідповідності посаді голови райдержадміністрації не проводити. Голова РДА А.Є.Крупський й надалі виконуватиме свої обов’язки.

Для того, щоб у подальшому уникати таких конфліктних ситуацій, яка виникла на останній черговій сесії, вирішили збиратися раз на місяць та визначатися з основними проблемами району, їх потрібно вирішувати спільно, обов’язково враховувати інтереси громадськості.

Ірина Лісова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут