Холоди: гаряче харчування у Пологах розпочнеться з 1 листопада

0
20

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговуання (надання соціальних послуг)» Пологівської районної ради повідомляє, що з 1 листопада розпочинається гаряче харчування безхатченків.

Центр-11-594x693-594x693

По вівторках та четвергах у приміщенні територіального центру за адресою: м.Пологи, вул.І.Чеберка, 23 об 11.30 годуватимуть осіб, які потрапили в складні життєві обставини.

Вартість обіду – 17 грн. До складу меню ввійшли свіжо зварений борщ, гречка з підливою, сосиска або салат, 2 шматочки хліба, чай (+ одноразовий посуд). На виконання обласної програми «Соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, на 2013-2017 роки» нашому району надійшли кошти в сумі 1751 грн. на листопад і грудень. Цих коштів вистачить на 103 порції. «Звичайно, мало, але краще щось, ніж нічого», – зазначила директор установи Т.М.Терен і одночасно прохає громадян, які планують приходити на обіди, завчасно підготуватися, пройти флюорографічне обстеження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут