Ірина Сергіївна ЛІСОВА

редактор газети "Пологівські вісті", член Національної спілки журналістів.
31 Жовтня 2016 Район 577  5 

Допоможіть допомогти земляку


Вже кілька місяців минуло, як мене обрали депутатом районної ради. Згідно із Законом, я зобов’язана прозвітувати перед виборцями про свою діяльність, тому активно зустрічаюся з людьми та розповідаю про свою роботу, яку, вважаю, виконую чесно і сумлінно. Подивитися в очі своїм виборцям мені не соромно.

IMG_0546
Вчора була на території Інженерненської сільської ради, а саме – на Бумфабриці, так називають у народі село Багате, бо колись тут була славетна паперова фабрика. Ще мій дід, Микола Миколайович Черкасов, колишній директор Пологівської друкарні, Царство йому Небесне, розповідав, що тісно наша друкарня співпрацювала з цією фабрикою. Були в людей на селі й робочі місця, і зарплати… Жила тут молодь, народжувала діточок, мріяла про майбутнє. Багато років спливло, “Бумфабрика” давно не працює, село малолюдне, пусткою стоять окремі хати, на сьогоднішній день тут десь триста мешканців, та й то, більшість пенсійного або передпенсійного віку. Молодь у пошуках кращої долі виїжджає подалі. Старші люди вже доживають віку у своїх рідних будинках і ні за що не бажають покидати рідне село, де були їхня молодість, кохання, родина, діти — найщасливіші моменти життя…
Саме люди похилого віку найбільше потребують моральної, часто і матеріальної підтримки. Хочуть, щоб їх просто вислухали, порадили, можливо, відкрили двері у високому кабінеті. Я, як депутат районної ради, маю набагато більше можливостей це зробити, тому й буваю тут не рідше, ніж раз на місяць, цікавлюся проблемами людей.
Тетяну Вікторівну Люльку хвилює питання перерахунку її пенсії: “Багатьом вже кілька разів підняли, а в мене все на місці ”, – хвилюється жінка. За поясненнями я звернулася до Пенсійного, відповідь нададуть найближчим часом.
Клавдія Володимирівна Сова печеться про те, чи можуть вони з дідом отримувати субсидію, якщо їхній пай зданий в оренду на 49 років. Вичерпну відповідь, куди звертатися і які документи заповнювати, бабуся отримала.
Найбільше мене схвилювала історія Галини Михайлівни Лось, що і спонукало написати в газету про цю зустріч. Кілька місяців тому її син В’ячеслав Володимирович Лось у зоні АТО отримав важкі опіки, 65% шкіри обгоріло. У бліндаж, де знаходились бійці, потрапив снаряд, і хлопці дуже постраждали. Сорокасемирічний чоловік кілька місяців лікувався у госпіталі, зараз, слава Богу, вже вдома, але на лікування постійно потрібні кошти, і немалі. Я змогла виділи 500 гривень допомоги, сільський голова Наталія Костянтинівна Кошель теж пообіцяла винайти кошти. Можливо у вас, шановні пологівці, депутати, знайдеться якась копійка на лікування цього чоловіка. Розумію, що гроші не бувають зайвими, але комусь вони зараз вкрай необхідні. Телефон жінки у мене є, тож кожен з вас, хто матиме бажання допомогти, можете телефонувати в редакцію за номером 2-23-72.

Ірина Лісова.


 1. Анонім сказав:

  Сумно. Особливо на фоні е-легалізації…

 2. Учитель сказав:

  Не можу зрозуміти назву допису. Що то значить – “допоможіть допомогти”?

 3. Зп сказав:

  Автору варто повчитися писати статті. навіть заголовок не зміг написати без тафтології

  • Гол. редактор сказав:

   Тафтологію використала спеціально. Чомусь постійно у голові сидять геніальні слова нашого лікаря, талановитого поета Валентина Чорненького “Помоги мне, Господь, помогать”. Стараюся, щоб ці слова були девізом у моєму житті… Шановний Зп і Учитель, на всіх не вгодиш, назвала замітку, як вважала за потрібне, можливо не так геніально, як це вмієте ви, але від усієї душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.