Допоможіть допомогти земляку

5
34

Вже кілька місяців минуло, як мене обрали депутатом районної ради. Згідно із Законом, я зобов’язана прозвітувати перед виборцями про свою діяльність, тому активно зустрічаюся з людьми та розповідаю про свою роботу, яку, вважаю, виконую чесно і сумлінно. Подивитися в очі своїм виборцям мені не соромно.

IMG_0546
Вчора була на території Інженерненської сільської ради, а саме – на Бумфабриці, так називають у народі село Багате, бо колись тут була славетна паперова фабрика. Ще мій дід, Микола Миколайович Черкасов, колишній директор Пологівської друкарні, Царство йому Небесне, розповідав, що тісно наша друкарня співпрацювала з цією фабрикою. Були в людей на селі й робочі місця, і зарплати… Жила тут молодь, народжувала діточок, мріяла про майбутнє. Багато років спливло, “Бумфабрика” давно не працює, село малолюдне, пусткою стоять окремі хати, на сьогоднішній день тут десь триста мешканців, та й то, більшість пенсійного або передпенсійного віку. Молодь у пошуках кращої долі виїжджає подалі. Старші люди вже доживають віку у своїх рідних будинках і ні за що не бажають покидати рідне село, де були їхня молодість, кохання, родина, діти — найщасливіші моменти життя…
Саме люди похилого віку найбільше потребують моральної, часто і матеріальної підтримки. Хочуть, щоб їх просто вислухали, порадили, можливо, відкрили двері у високому кабінеті. Я, як депутат районної ради, маю набагато більше можливостей це зробити, тому й буваю тут не рідше, ніж раз на місяць, цікавлюся проблемами людей.
Тетяну Вікторівну Люльку хвилює питання перерахунку її пенсії: “Багатьом вже кілька разів підняли, а в мене все на місці ”, – хвилюється жінка. За поясненнями я звернулася до Пенсійного, відповідь нададуть найближчим часом.
Клавдія Володимирівна Сова печеться про те, чи можуть вони з дідом отримувати субсидію, якщо їхній пай зданий в оренду на 49 років. Вичерпну відповідь, куди звертатися і які документи заповнювати, бабуся отримала.
Найбільше мене схвилювала історія Галини Михайлівни Лось, що і спонукало написати в газету про цю зустріч. Кілька місяців тому її син В’ячеслав Володимирович Лось у зоні АТО отримав важкі опіки, 65% шкіри обгоріло. У бліндаж, де знаходились бійці, потрапив снаряд, і хлопці дуже постраждали. Сорокасемирічний чоловік кілька місяців лікувався у госпіталі, зараз, слава Богу, вже вдома, але на лікування постійно потрібні кошти, і немалі. Я змогла виділи 500 гривень допомоги, сільський голова Наталія Костянтинівна Кошель теж пообіцяла винайти кошти. Можливо у вас, шановні пологівці, депутати, знайдеться якась копійка на лікування цього чоловіка. Розумію, що гроші не бувають зайвими, але комусь вони зараз вкрай необхідні. Телефон жінки у мене є, тож кожен з вас, хто матиме бажання допомогти, можете телефонувати в редакцію за номером 2-23-72.

Ірина Лісова.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Автору варто повчитися писати статті. навіть заголовок не зміг написати без тафтології

    • Тафтологію використала спеціально. Чомусь постійно у голові сидять геніальні слова нашого лікаря, талановитого поета Валентина Чорненького “Помоги мне, Господь, помогать”. Стараюся, щоб ці слова були девізом у моєму житті… Шановний Зп і Учитель, на всіх не вгодиш, назвала замітку, як вважала за потрібне, можливо не так геніально, як це вмієте ви, але від усієї душі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут