Чи скоро запрацює е-врядування у Пологах?

1
10

У вівторок, 11 жовтня, громадські діячі, депутати та працівники міської ради завітали на семінар з електронного врядування, який відбувався у нашому місті. Експерти семінару Євгенія Поремчук, керівник проекту з електронного врядування «Розумне місто» фонду «Разом для України» та Алла Погонець, директор КП КМР «Агенція місцевого розвитку» Нетішинської міськради, регіональний модератор проекту «Розумне місто» на прикладах зі світу та України розповідали про успішну реалізую цього проекту.

Ця програма передусім розрахована на якісний діалог між владою та мешканцями міста. На семінарі мова йшла про те, як можна впровадити у Пологах електронне врядування, та як воно нам допоможе. «Розумне місто» – це, перш за все, сукупність найнеобхідніших для е-врядування сервісів на одному порталі. Тут можна буде переглянути бюджет міста он-лайн, ознайомитися із всіма електронними закупівлями, які проводяться у Пологах, опублікувати заявки, з метою привернення уваги влади міста до проблем ЖКГ,  в режимі реального часу  самостійно переглянути залишки безкоштовних ліків у міських лікарнях.

Громадські діячі, депутати, міська влада зацікавилися цим веб-сервісом. Надалі планується розпочати роботу із впровадження цієї платформи і в нашому місті, щоб пологівці могли брати активну участь у житті Поліг, вносити свої ідеї на обговорення та реалізовувати  їх.

Оксана Бойкова.

Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут