Заступник голови Запорізької обласної ради зустрівся з пологівцями, щоб почути про наболіле (+ФОТО)

0
20

Учора, 15 вересня, у Пологах побував з робочим візитом заступник голови Запорізької обласної ради, депутат Владислав Марченко. Він провів зустрічі з керівництвом та активом району і міста. Завітав у район разом з іншими депутатами обласної ради Дмитром Майстром, головою комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Іриною Максимовою, членом комісії з питань бюджету.IMG_8720

Депутати відвідали і сусідній Гуляйпільський район. Приїхали, щоб почути проблемні питання, які потребують нагального вирішення, і донести побажання жителів районів до інших депутатів, керівництва області. Мета візиту – почути людей і врахувати їхні побажання при підготовці проекту бюджету області на наступний рік.

Побувала делегація з області й на деяких проблемних об’єктах, щоб на власні очі побачити, куди потрібно виділяти кошти. Зокрема, у Пологах оглянули міський туалет у центрі міста, який чекає реконструкції.

Під час зустрічі з активом району Владислав Марченко поспілкувався з пологівцями у формі діалогу. Першим до нього звернувся новоселівський сільський голова Денис Скорук. Він поцікавився, на якому етапі вирішення питання газифікації Новоселівки. Люди вклали великі кошти в прокладання газу, частину газової труби до села провели, залишилося довести її ще кілька кілометрів. Новоселівці чекають цього вже не один рік, а фінансування все немає. Місцева агрофірма готова виділити певні кошти для завершення будівництва газопроводу на умовах співфінансування, території вкрай необхідна підтримка області в цьому питанні. Депутат пообіцяв посприяти у його вирішенні.

Далі розмова йшла про те, як розподіляються кошти між районами. Пологівці висловили своє обурення тим, що наш район – один з не багатьох районів області недотаційний, а своїх коштів майже не бачить. В нас стабільно працюють потужні промислові підприємства, сплачують податки, які йдуть «на гору», а потім пологівці змушені з протягнутою рукою просити фінансування і роками його чекати. Коли ж відбувається розподіл коштів між районами, виходить, що ті, хто заробляє гроші, їх не отримує або отримує у порівнянні з іншими набагато менше. Актив району висловився про те, що необхідно чесно розподіляти кошти. Як це зробити? Міський голова Юрій Коноваленко запропонував розподіляти кошти пропорційно на душу населення. Тоді всі території отримуватимуть фінансування по справедливості. Присутні на зустрічі його підтримали оплесками.

Тарасівська сільська голова Наталія Ходус звернула увагу депутатів на те, що селам вкрай необхідно допомогти вирішити болюче питання – забезпечення питною водою жителів сіл Тарасівської і Вербівської сільських рад. Потрібні кошти, вдвічі, а то і втричі, більші за річні сільські бюджети. Територіям таких коштів ніде взяти. Проекти на ці роботи вже давно готові і по кілька разів перероблені, а фінансування так і немає.

Владислав Марченко пообіцяв донести до обласної влади побажання пологівців. Чи вийде в нього – подивимося.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут