За круглим столом зустрілися бізнес і податківці

0
18

Зустрічі керівництва Пологівської ОДПІ з бізнес-колами регіону давно стали доброю традицією в районі. Черговий «круглий стіл» відбувся  27 вересня, де начальник ОДПІ Алла Горбатюк зустрілася з керівниками підприємств та підприємцями, яких обслуговує об’єднана інспекція.

У ході зустрічі обговорені питання, пов’язані з діяльністю підприємств: специфіка підприємств, трудові ресурси, технічне оснащення, економічні показники за 2015 та 2016 роки, кредитування сільгоспвиробників, обсяги реалізації продукції та склад витрат, рівень заробітної плати, стан розрахунків з пайщиками земельних паїв, стан розрахунків з бюджетом.

Окрім цього, у бесіді торкнулися питання взаємодії фіскальної служби та платників податків, зокрема, подання податкової звітності через мережу Інтернет, використання електронних сервісів від ДФС, використання електронного інформаційно-довідкового ресурсу та безкоштовного телефону ІДД з метою отримання відповідей на питання, які виникають у платників податків з податкового законодавства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут