Як Пологівщина святкуватиме День району і День міста (програма заходів)

0
36

Пологівщина готується до Дня міста, Дня району. Заплановано багато тематичних заходів. Організатори запрошують пологівців на урочистості.getImage

16 вересня відбудуться урочисті заходи, присвячені 73 річниці визволення Пологівського району від нацистських окупантів. О 8.30 біля меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні (поблизу Пологівського районного Будинку культури) відбудеться мітинг «На всі часи, на всі віки у спогадах живі».

О 10.00 на центральній площі міста відбудеться військо-патріотична гра “Козацькі розваги” за участю учнівської молоді.

16 вересня також заплановані тематичні екскурсії до Пологівського районного краєзнавчого музею та урок краєзнавства «Пологівщина – душа і серце України», який відбудеться у Пологівській центральній районній бібліотеці о 10.15.

17 вересня о 18.00 на центральній площі міста Пологи відбудуться урочистості та святкова концертна програма «Країна моя казкова, наше серце для тебе співа!», присвячені 93-річчю Пологівського району та Дню міста.

У програмі – виступи учасників кращих колективів Пологівського району з м.Поліг, с.Поліг, с.Новоселівки, с.Костянтинівки, с.Тарасівки. Особливий подарунок для всіх присутніх – дискотека з 20-ої до 22-ої години. Працюватимуть МС Sherlock та Dj AlexDее.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут