14 Вересня 2016 Район 870  0 

Як Пологівщина святкуватиме День району і День міста (програма заходів)


Пологівщина готується до Дня міста, Дня району. Заплановано багато тематичних заходів. Організатори запрошують пологівців на урочистості.getImage

16 вересня відбудуться урочисті заходи, присвячені 73 річниці визволення Пологівського району від нацистських окупантів. О 8.30 біля меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні (поблизу Пологівського районного Будинку культури) відбудеться мітинг «На всі часи, на всі віки у спогадах живі».

О 10.00 на центральній площі міста відбудеться військо-патріотична гра “Козацькі розваги” за участю учнівської молоді.

16 вересня також заплановані тематичні екскурсії до Пологівського районного краєзнавчого музею та урок краєзнавства «Пологівщина – душа і серце України», який відбудеться у Пологівській центральній районній бібліотеці о 10.15.

17 вересня о 18.00 на центральній площі міста Пологи відбудуться урочистості та святкова концертна програма «Країна моя казкова, наше серце для тебе співа!», присвячені 93-річчю Пологівського району та Дню міста.

У програмі – виступи учасників кращих колективів Пологівського району з м.Поліг, с.Поліг, с.Новоселівки, с.Костянтинівки, с.Тарасівки. Особливий подарунок для всіх присутніх – дискотека з 20-ої до 22-ої години. Працюватимуть МС Sherlock та Dj AlexDее.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.