«Я дякую Богу, що дарував мені слово» (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
36

IMG_9128

Як ми і повідомляли, 29 вересня у Пологівській центральній районній бібліотеці відбулася важлива подія для шанувальників поетичного слова – презентація книги нашої талановитої поетеси з села Тарасівки Надії Олександрівни Демченко під назвою «Відлуння поклику душі». 

Працівники бібліотеки розповіли про життєвий і творчий шлях землячки,  читали її вірші на різну тематику. Вихованці дитячої школи мистецтв подарували поетесі та всім присутнім майстерно виконані пісні. Привітав колегу по перу добре відомий у районі майстер слова Петро Банько,  приватний підприємець, шанувальниця поезії  Валентина Мовчан, землячка Надії Олександрівни Ліна Червоненко,  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марина Діденко.

У своєму слові- відповіді Надія Олександрівна щиро подякувала, найперше, Богові, що дарував їй талант писати, душею відчувати слово. Подякувала всім, хто був хоча б якимсь чином причетний до здійснення заповітної мрії – видати збірку поезій.  Зворушена теплими словами на свою адресу, Надія Олександрівна охоче виконала приємну місію – подарувала примірники своєї книги читачам центральної районної, сільських  та шкільних бібліотек міста. Отримав книгу у подарунок і колишній редактор «Нової газети» В.В.Бабич,. бо саме в цій газеті були  вперше надруковані  вірші Надії Олександрівни.

Презентація книги відбулася напередодні Дня працівників бібліотек, тож їх цього дня зі святом прийшли привітати голова райдержадміністрації А.Є.Крупський та його заступник І.Г.Півень, яка подарувала бібліотекарям кілька нових сучасних книг, зокрема, книгу з промовистою назвою «Іловайськ». Вона теж привітала Н.О.Демченко з виходом першої збірки поезій та побажала й надалі творчого натхнення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут