Владислав Куценко нагороджений за заслуги перед Православною Церквою

3
18

Вдадислав

Наш земляк Владислав Куценко, відомий мешканцям Запорізької області, як фаховий юрист та громадській діяч, який наразі працює прокурором в Генеральній прокуратурі України (заступник начальника Департаменту ГПУ) був удостоєний почесної православної нагороди – Благословенної Патріаршої Грамоти з відзнакою.

Рішення про нагороду Владислава Куценка було прийнято особисто Патріархом за клопотанням Запорізької Єпархії, яку наш земляк підтримує та якій надає свою допомогу.

Нагороду Владиславу Куценку було урочисто вручено 4 вересня цього року під час воскресного богослужіння у Кафедральному Соборі Святої Трійці.

Як зазначається у Благословенній Грамоті, Владислава Куценка було вшановано «за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом». До грамоти додається церковна патріарша відзнака.

нагорода

Дуже приємним є той факт, що навіть перебравшись до Києва на високі державні посади, Владислав Куценко ніколи не втрачає зв’язок із рідним Запорізькім краєм. На будь-якій посаді, яку б не обіймав, чи то помічника міністра, чи то прокурора, він намагається допомагати своїм землякам, у міру своїх можливостей та повноважень.

Так, зокрема завдяки зусиллям Владислава Куценка на прокурорських посадах, запоріжцям із незаконного володіння було повернуто сотні гектарів земель різних категорій (лісового та водного фондів, сади, рілля, тощо), які фактично було нахабно вкрадено у людей та держави за допомогою протиправних оборудок та махінацій.

Приємно, що не забуває Владислав Куценко і про батьківську віру та підтримує Православну Церкву. Цікавим є той факт, що свого часу його прадід був священиком у селі Мар’ївка нашої області.

Впевнені, що ми й надалі зможемо сподіватись на підтримку нашого відомого земляка та зичимо йому – здоров’я, щастя та нових звершень!

Іван ЛЮДСЬКИХ

 

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут