Він – на своєму місці!

0
7

DSC_0159

Головною цінністю «Мінералу» завжди були люди. Саме завдяки їхній самовідданій праці підприємство стабільно працює, розвивається та досягає високих показників роботи.

Героєм нашої публікації є начальник цеху формувальних сумішей Володимир Миколайович Мащенко. Його обличчя знайоме та добре відоме жителям мікрорайону Пологи-5. Тут він народився, навчався у міській середній школі № 2, а з квітня 1990 року працює у ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Він продовжив династію гірників. Батьки Володимира Миколайовича працювали на «Мінералі». Батько, Микола Пилипович, беззмінно відпрацював водієм, а мати, Ніна Прокопівка, – на складі паливно-мастильних матеріалів. Син Андрій також працює на підприємстві економістом зі збуту. Старший брат Олександр працює на підприємстві начальником відділу збуту та забезпечення виробництва.

DSC_0151

Спочатку Володимир Миколайович працював у електроенергетичному цеху підприємства, а у 2001 році очолив колектив цеху формувальних сумішей. Цей структурний підрозділ започаткував виробництво нових видів продукції – різноманітних формувальних сумішей, що виготовляються із сировини, яка видобувається у кар’єрах підприємства. Саме під його вправним керівництвом було встановлено механізовані лінії у цеху, бо коли прийшов на виробництво, то всюди була тільки ручна робота. Зараз цех повністю механізований.

А на минулому тижні цех отримав ще одного помічника – новенький потужний навантажувач HYUNDAI, який сприятиме підвищенню продуктивності праці цеху.

Крім того, Володимир Миколайович, є депутатом Пологівської міської ради. Це людина з широкою душею та активною життєвою позицією. Його досвід, знання, є цінними не лише для колективу підприємства, а й стануть у нагоді громаді міста.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут