Війна не закінчилася! Нашим захисникам потрібна допомога

0
18

Щотижня пологівські волонтери їздять до своїх земляків, які нині знаходять в зоні АТО, на передовій. Там їх багато. Часто відвідують бійців і в госпіталі. Тож волонтерська робота кипить.

«Війна не закінчилася! Наші хлопці чекають підмоги і підтримки тилу», – кажуть волонтери. Вони вдячні тим небагатьом людям, які завжди відгукуються на заклики про допомогу. Щодня у соціальних мережах на сторінках ГО «Волонтерський рух Пологівщини» з’являється все нова і нова інформація про поїздки до захисників, про допомогу небайдужих людей і подяка їм за навіть невеличкі внески (перераховані кошти, передані продукти тощо) у майбутню перемогу.

Від волонтерів знову лунають заклики про допомогу. Нашим військовослужбовцям потрібні:

– продукти харчування (овочі, фрукти, кава, чай, цукор, крупи, крупи, питна вода, консервація),

– медикаменти (кровоспинні засоби, проти грипу та застуди, знеболюючі і т.д.),

– запчастини на авто,

– білизна (спідня і постільна, теплі речі),

– засоби гігієни (мило, шампуні, зубні пасти, щітки, пінки, гелі та станки для гоління, вологі серветки, туалетний папір),

– цигарки тощо.

Нагадуємо, пункт прийому допомоги українській армії знаходиться за адресою: м.Пологи, пров. Водопровідний, 28. Працює він щодня з 9.00 до 13.00. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 – керівники ГО “Волонтерський рух Пологівщини” Сопільняк Вадим Дмитрович.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут