Від щирих сердець…

0
32

P9150882

Учні  Пологівської СРШ І-ІІІ ст.№2 не можуть залишатися байдужими до подій, які сьогодні переживає Україна, на Сході  йде війна. Сьогоднішня війна є символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну : своє життя віддають найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що тільки починали жити.

Важка це праця захищати мир! Пологівці знаходяться у лавах збройних сил України. Вони залишили свої домівки і нашу квітучу Пологівську землю, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність.

Нам є що захищати, нам є що берегти! І цей святий обов’язок виконують воїни незалежної України. І саме такими захисниками України є  військовослужбовці  військової  частини А2802, що базується на території селища І.Франко.

Школярі в минулому навчальному році неодноразово надавали  всебічну волонтерську допомогу, були гостями цієї частини зі святковим концертом та гостинно вітали воїнів у стінах школи.

І в цьому навчальному році продовжилася тісна співпраця з військовослужбовцями. 15 вересня 2016 року школа зробила посильний внесок подарувавши  необхідні матеріали для благоустрою території військової частини. За що морські піхотинці були щиро вдячні.

Ксенія Сторчак, член учнівського самоврядування «Прометей».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут