“Укрзалізниця“ змінила правила бронювання квитків й обіцяє додаткові місця для пасажирів

0
26

Щодня продаватимуть додатково 3,9 тисячі квитків.

00941439_n1

Укрзалізниця” внесла зміни до системи бронювання квитків на поїзди та скоротила кількість місць, які “притримували” для різних категорій. Тож відтепер щодня у вільному продажу з’являтимуться додатково близько 3,9 тисячі пасажирських квитків.

Про це у Facebook повідомив керівник “Укрзалізниці” Войцех Балчун.

“Внесли, як і обіцяли, зміни до наказу щодо так званого “бронювання квитків”. Скасували чотири види броні. Для організованих груп пасажирів встановлено більш жорсткі умови викупу місць. До 10 місць у поїздах залишаємо для соціально вразливих верств населення. Мова йдеться про інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-інвалідів, інвалідів Другої світової, учасників бойових дій, у тому числі АТО. Визначено обмежену кількість місць для державних установ та організацій. Результат – до вільного продажу переведено близько 3,9 тисячі місць щодобово. Контроль зміненої системи – за три місяці. Придивляйтесь, оцінюйте, висловлюйтесь”, – зазначив Балчун.

Нагадаємо, нині триває реформа “Укрзалізниці”: обіцяють оновити поїзди, зробити їх комфортнішими для пасажирів, а залізничникам підвищать зарплати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут