У Пологах відзначили 71 річницю закінчення Другої світової війни (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
42

Сьогодні, 2 вересня, виповнився 71 рік після закінчення найстрашнішої і наймасштабнішої війни людства – Другої світової. У Пологах біля меморіалу загиблим у роки війни зібралися місцеві мешканці, представники влади, громадських організацій, школярі, освітяни, ветерани Другої світової і неоголошеної нинішньої війн. Відбувся мітинг пам’яті.

IMG_3605

 Загиблих вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів. Нехай подібне ніколи знову не повторюється! Слава – визволителям і героям, усім нашим захисникам!

Шановні ветерани Другої світової війни, пологівці!

 Вітаємо всіх з 71-ю річницею завершення Другої світової війни.

З нагоди знаменної події звертаємося до вас, шановні, дорогі ветерани – учасники бойових дій, працівники тилу, солдатські вдови. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найкращим життєвим прикладом є ваш приклад відданості Батьківщині та вірності громадянському обов’язку, а найвищою життєвою істиною є вічна вдячність та синівська пошана. Наш земний уклін усім, хто виніс на собі тягар фронтового життя, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у справедливій боротьбі за свободу і гідність народів, пам’яттю тих, хто віддав життя і здоров’я за перемогу над нацизмом. Цілий світ в неоплатному боргу перед ними.

В цей святий для всіх нас день бажаємо вам міцного здоров’я та чудового настрою. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях! Зичимо всім пологівцям добробуту, злагоди та миру. І нехай над нашою прекрасною планетою Земля завжди світить сонце, буде блакитним небо і повсюди лунає щасливий і радісний сміх дітлахів.

О.Покутній, голова районної ради.

                                         А.Крупський, голова райдержадміністрації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут