Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
19 Вересня 2016 Місто 255  0 

У Пологах відбувся турнір з гандболу пам’яті Юрія Шевченка (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Протягом 16-17 вересня в ДЮСШ проходив третій регіональний турнір з гандболу серед дівчат, присвячений пам’яті тренера школи Юрія Павловича Шевченка.

У турнірі взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Оріхова, Тернівки, Томаківки Дніпропетровської області та дві команди з Поліг.

На відкритті змагань виступили заступники голови райдержадміністрації А.О.Клименко, І.Г.Півень, заступник міського голови С.А.Колісник, начальник відділу освіти, молоді та спорту П.В.Капітонов, дружина та донька Ю.П.Шевченка.

Згідно з підсумками змагань переможцем турніру стали гандболістки Пологівської ДЮСШ, на другому місці команда Тернівки, на третьому – Томаківки.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а команди відзначились високим рівнем підготовки, за що й нагороджені грамотами та медалями.

Адміністрація ДЮСШ висловлює велику вдячність спонсорам за допомогу в організації та проведенні турніру – Пологівській районній ПП «Наш край», директору торгового дому «Агринол» Володимиру Люцканову, ПП «Пилипенко В.Ф.», районній профспілці працівників освіти.

Іван Сіденко, директор КУ «Пологівська ДЮСШ».

Фото Миколи Дрюченка.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.