У Пологах відбувся турнір з гандболу пам’яті Юрія Шевченка (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
28

Протягом 16-17 вересня в ДЮСШ проходив третій регіональний турнір з гандболу серед дівчат, присвячений пам’яті тренера школи Юрія Павловича Шевченка.

У турнірі взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Оріхова, Тернівки, Томаківки Дніпропетровської області та дві команди з Поліг.

На відкритті змагань виступили заступники голови райдержадміністрації А.О.Клименко, І.Г.Півень, заступник міського голови С.А.Колісник, начальник відділу освіти, молоді та спорту П.В.Капітонов, дружина та донька Ю.П.Шевченка.

Згідно з підсумками змагань переможцем турніру стали гандболістки Пологівської ДЮСШ, на другому місці команда Тернівки, на третьому – Томаківки.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а команди відзначились високим рівнем підготовки, за що й нагороджені грамотами та медалями.

Адміністрація ДЮСШ висловлює велику вдячність спонсорам за допомогу в організації та проведенні турніру – Пологівській районній ПП «Наш край», директору торгового дому «Агринол» Володимиру Люцканову, ПП «Пилипенко В.Ф.», районній профспілці працівників освіти.

Іван Сіденко, директор КУ «Пологівська ДЮСШ».

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут