Сьогодні вітання приймали ветерани Другої світової війни (+ФОТО)

0
42

17 вересня для Пологівщини не проста дата. Це день, коли наш район був звільнений від фашистських загарбників. Цього року відзначатимемо 73-ю річницю звільнення. З цієї нагоди напередодні святкування до учасників бойових дій Другої світової війни завітали представники влади.

IMG_8706

Голова районної ради Олександр Покутній, голова районної ради ветеранів Микола Степний привітали ветеранів у центрі міста.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, директор Територіального центру обслуговування громадян, депутат районної ради Тетяна Терен і голова районної організації інвалідів війни та Збройних сил України Федір Носко завітали до тих ветеранів, які живуть на червоному висілку, а міський голова Юрій Коноваленко, його заступник Сергій Колісник та секретар міськвиконкому Оксана Ковалевська привітали учасників бойових дій, які мешкають у Пологах-5.

Представники влади завітали в гості до ветеранів не з порожніми руками. Кожному вручили продуктові набори, привітали зі святами, побажали здоров’я і миру. Учасники бойових дій були приємно вражені візитами, подарунками і увагою, дякували і теж бажали здоров’я гостям.

Продуктові набори придбали за рахунок коштів районної програми «Назустріч людям». Всього виділили 6 тисяч гривень. Соцпрацівники придбали продукти (макарони, арнаутку, манку, чай, печиво, цукор, олію, рис, борошно, шпроти і сардини) і склали 26 наборів, саме стільки учасників бойових дій Другої світової війни нині мешкає в районі. Вартість одного набору склала 230,76 грн. У селах району продуктові набори ветеранам вручать сільські голови.

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут