Ірина Сергіївна ЛІСОВА

редактор газети "Пологівські вісті", член Національної спілки журналістів.

Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
30 Вересня 2016 Культура, Місто 648  1 

Школа — це дитинства радісна країна (+ФОТО)


IMG_9496

Сьогодні, напередодні Дня вчителя, у Пологівському НВК відбулася зустріч випускників 1964 року.

Шкільні дзвоники, екзамени, випускний вечір — все це відбувалося ніби вчора, а  промайнуло вже 52 роки, як  юні хлопці та дівчата випурхнули у світи.  А тепер вже дідусі та бабусі прийшли до порогу рідної школи привітати свого улюбленого вчителя Ніну Василівну Смірнову з професійним святом. До речі, через кілька місяців Ніна Василівна зустрічатиме свій 92-ий день народження.

– Ми раді були побачити свого улюбленого педагога, – говорить Віктор Карпович Гавриленко, колись випускник цієї школи, нині — депутат райради. –Скільки наші вчителі з нами натерпілися! Але виховали всіх однокласників достойними людьми, посіяли в наших душах добро, чесність та повагу до інших!


  1. Николай сказав:

    Очень приятно видеть Выпускников 1964г. Молодцы,школа может и должна ими гордиться.Я закончил школу в 66г. Наш класс тоже встречался почти каждый год вплоть до 2014. А сей час из за информационной войны ,которая ведётся между Россией и Украиной Одноклассники разделились на два лагеря и встречу организовать не получается.Очень жаль. Завидую классу на фото.Молодцы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.